ANTAÇ KALIN SİYAH FİRKETE 200 GR.
₺12,95 KDV Dahil
ANTAÇ İNCE SİYAH FİRKETE 200 GR.
₺13,95 KDV Dahil

Firkete

Kuaförlerin ve güzellik salonlarının vazgeçilmez toka çeşitlerinden olan firkete, ufak yapıları ve pratik kullanımları ile birçok problemi çözer niteliktedir. Şekil verilen saçların yerinde tutulmasını ve gizlenmesi gereken parçaların ortadan kaldırılmasını sağlar. Profesyonel amaçlarla kullanım için alınıyorsa ve kuaför gibi ticari bir ortamda kullanılacaksa bolca bulunması gereken bir araçtır. Var olduğunda değeri fazla bilinmese de yokluğunun oldukça hissedileceği bir üründür. Miktar olarak herkesin ihtiyaçlarına uygun seçeneğe ulaşabilmesi için farklı hacimlere sahip paketler halinde sizlere sunulur. İster bireysel kullanım için ister profesyonel amaçlar için bu tokalara Nebioğlu Kuaför’ün müşteri dostu alışveriş süreci ile sahip olabilirsiniz.

İnce Firkete Tokalar

Karmaşık saç modellerinin sabit tutulmasından basit bir örgünün toplanmasına kadar her türlü ihtiyacı saç spreyi sıkılmış bir firkete toka ile karşılayabilirsiniz. İnce yapıları sayesinde saç arasında kolayca gizlenebilen bu tokalar, istenmeyen görünümlerin ortadan kaldırılmasına da yardımcı olacaktır. Saç tutamlarının bir araya getirilerek oluşturulduğu karmaşık bir topuzu veya örgülerden oluşan bir saç modelini, gözle görülmeyen noktalara bu tokalardan iliştirerek tamamlayabilirsiniz. Tepeden yapılmış bir at kuyruğunu veya topuzu çıkan ufak tutamları bu tokalarla tutturarak destekleyebilirsiniz. Yüzü çevreleyen kısa perçemleri de bu tokalarla tutturarak harika görünümler ortaya koyabilirsiniz. Beş yüz gram, iki yüz gram gibi ağırlık bazında kategorize edilmiş ürünlerin yanı sıra yüz elli adet iki yüz adet gibi tane başına sunulan seçenekler de bulunmaktadır. Farklı paketleme seçenekleri arasından ihtiyaçlarınızı karşılayana kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Firkete Ürünleri ve Fiyatları

Ürünlerde alternatiflerin sunulduğu tek konu, çoklu alımlar ve paket hacimleri değildir. Bu sayfada yer alan ürün seçenekleri arasında firkete toka renkleri açısından da çeşitliliklerin sunulduğunu göreceksiniz. Sarı ve siyah tokaları alarak farklı saç renkleri için farklı tokaları kullanabilirsiniz. Böylelikle bu ince tokaları saç içerisinde gizlemeniz gereken durumlarda, bunu kolaylıkla başarabilirsiniz. Farklı paket ve toplu alım seçeneklerinin sunulduğu bu tokalar oldukça uygun fiyat aralıklarında sizlerle buluşturulur. Yaratıcılığınızı ortaya koymanız için zemin hazırlar. Bu tokalar sayesinde göz alıcı saç modellerine imza atabilirsiniz. Bu sayfada yer alan ürünleri sıralayarak fiyatlarını görebilir ve seçenekleriniz hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Nebioğlu Kuaför müşteri dostu site altyapısı ile alışverişi oldukça kolay ve pratik hale getirmiştir. Tercihinizi yaptıktan sonra tek tıkla işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Evinizden ayrılmadan ve herhangi bir çaba sarf etmeden ihtiyacınız olan tüm ürünlere ulaşabilirsiniz. Güvenli ödeme imkanları sayesinde tüm işlemlerinizi internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.