x
WELLA PROFESSIONAL
Ürün Kodu : Koles0001

Wella Koleston Perfect Saç Boyası 60 Ml

3 Yorum Yorum Ekle
119,95 TL
Renk
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (3)
 • Tavsiye Et
 • Wella Koleston Perfect Saç Boyası 60 ML

  Koleston Saç Boyası İle Işıltıyı Hissedin

  Kadınlar en çok kendileri için para harcarlar. Bunların içerisinde modaya ve kıyafete büyük bir pay ayırırlar. Giyim kuşam konusunda kadınlar her alanı takip ederler. Kıyafetlerinin ve diğer kullandıkları parçaların bir bütün olarak görünmesine dikkat ederler. Bütünlüğü yakalama da saçların da önemi çok büyüktür. Saçlar için de kimi zaman birçok emek harcanmak zorunda kalınmaktadır. Saçında bakım ve boya işlemlerinden geçmesi gerekmektedir. Koleston saç boyası yapılması gereken birçok işlemi içerisinde barındırdığı için hiçbir zorluk çekmezsiniz. Saçların bebeksi parlaklığına ve yumuşaklığına boya işlemi sayesinde de ulaşabilirsiniz. Saç kolay yıpranıp bozulduğu için boya ile gereken takviyenin yapılması gerekir.

  Saça Özel Koleston Boya Renkleri ve Numaraları

  Koleston boya renkleri ve numaraları saçınıza özel birçok çeşitte üretilmektedir. Saç rengine ve durumuna göre seçilecek renkler saçınızı farklı bir havaya sokacaktır. Her zevke göre Koleston saç boyasında çeşit olduğu için seçenek konusunda hiç sıkıntı yaşamazsınız. Saçlarınızda farklı bir hava estirmek için renk tonunuza karar verebilirsiniz.

  Kışkırtıcı Koleston Kahve Tonları

  Koleston kahve tonları diğer renklerden kendini çabucak belli edecektir. Kahve tonları bayanlar arasında en çok tercih edilen renklerden biridir. Saçlarında önemi üst sıralarda tutan kişiler kahve tonlarıyla saçlarına en büyük iyiliği yapabilirler. Görünümünüze de farklı bir hava katan renklerle daha farklı görünebilirsiniz. Kahve tonları sıcak tonlar olduğu için yüzünüze de bu yansıyacaktır. Koleston ile daha samimi ve içten görünebilirsiniz. Kahve tonlarının da birçok farklı çeşidi bulnduğu için dilediğinizi seçebilirsiniz.

  Koleston Tüp Boya

  Koleston tüp boya marketlerden veya eczanelerden alınanların aksine farklıdır. Çünkü tüp boya kişinin isteğine göre hazırlanır. Daha çok kuaförlerin uyguladığı işlemlerden olsa da evde de dikkatli olunarak hazırlanabilir. Bu sayede diğer saç boyalarında olduğu gibi tüp boyada da istenen sonuçlar rahatlıkla alınabilir. Tercih edeceğiniz boyaların türü ne olursa olsun Koleston boya farkı ile saçlarınızdaki farkı sonuna kadar yaşayacaksınız. Sizde bir bütün olarak ışıltılı ve parlak bir görünüme kavuşmak için bu işlemlere yönelebilirsiniz.
Benzer Ürünler
 • SELECTIVE PROFESSIONAL - Selective Saç Boyası 60 Ml SELECTIVE PROFESSIONAL - Selective Saç Boyası 60 Ml (1)
 • ALIX - Alix Saç Boyası 60 Ml ALIX - Alix Saç Boyası 60 Ml (1)
 • SCHWARKOPF PROFESSIONAL - Igora Saç Boyası 60 Ml SCHWARKOPF PROFESSIONAL - Igora Saç Boyası 60 Ml (1)
 • SCHWARKOPF PROFESSIONAL - Igora Silverwhite Saç Boyası 60 Ml SCHWARKOPF PROFESSIONAL - Igora Silverwhite Saç Boyası 60 Ml (1)
 • SCHWARKOPF PROFESSIONAL - Igora Highlifts Saç Boyası 60 Ml SCHWARKOPF PROFESSIONAL - Igora Highlifts Saç Boyası 60 Ml (1)
 • SCHWARKOPF PROFESSIONAL - Igora Fashion Lights Saç Boyası 60 Ml SCHWARKOPF PROFESSIONAL - Igora Fashion Lights Saç Boyası 60 Ml (1)
 • LOREAL PROFESYONEL PARIS - Loreal Majirel Saç Boyası 50 Ml LOREAL PROFESYONEL PARIS - Loreal Majirel Saç Boyası 50 Ml (1)
 • WELLA PROFESSIONAL - Wella Kadus Saç Boyası 60 ML WELLA PROFESSIONAL - Wella Kadus Saç Boyası 60 ML (1)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.