Tuzsuz Şampuan

Saç derisinin doğal tabakasını koruyarak temizleyen, saç tellerini hiçbir şekilde tahriş etmeyen bir şampuan türü olan tuzsuz şampuan, birçok yarar sağlamaktadır. Hassas veya işlem görmüş saçlara sahip insanların en büyük problemlerinden birisi kullandıkları şampuanların, saçlarındaki nem dengesi üzerinde bıraktığı yıkıcı etkilerdir. Saçları kurutarak cansızlaşmasına neden olurlar. Tuzun çıkartıldığı ve doğal bir formül kullanılarak hazırlanan bu şampuanlar sayesinde nem dengenizi korurken saçlarınızı temizlemeyi başarabilirsiniz. Saçlar üzerinde şekil vermek için yapılan çeşitli işlemlerin uzun süre korunması ve yarattıkları görünümden daha fazla yararlanılması için bu şampuanın kullanılması gerekir. Bu işlemler arasında keratin bakımı ve boyalar yer alır.

Doğal Tuzsuz Şampuan

Normal şampuanlarda yer alabilen paraben, silikon, formaldehit gibi çeşitli kimyasallar tuzsuz şampuan çeşitlerinde bulunmaz. Bahsedilen maddeler normalde şampuanın kokusunu güçlendirmek veya köpürme oranını arttırmak için kullanılmaktadır. Bu nedenle tuzun yer almadığı şampuanları kullananlar, eskiden kullandıklarına oranla daha z köpürdüğünü görebilir. Daha az köpürmesi, daha az temizlediği anlamına gelmemektedir. Tuzsuz şampuanlar, saçların derinlemesine temizliğini gerçekleştirir ve bunu başarırken de saç derisi üzerinde hiçbir yıkıcı etki bırakmaz. Uzun vadede kullanımı durumunda saç derinizde doğal olarak yer alan sağlıklı tabakanın onarıldığını, saçlarınızın daha gür, daha canlı çıkmaya başladığını görebilirsiniz. Kısa vadede ise, saç derisinin kaşıntısı veya kepeklenmesi gibi problemler yaşıyorsanız bunların yok olduğunu görürsünüz. Bu sayfadan kolaylıkla ulaşabileceğiniz şampuan çeşitlerinden birini kullanmaya başlarsanız, saçlarınıza uyguladığınız işlemlerin daha uzun süre daha güçlü kaldığını da görürsünüz. Keratin bakımı canlılığını daha uzun süre korur ve boyaların saçınızdan akma hızı azalır. Saçınıza uygulanan işlemlerin daha uzun süre kalmasını sağlayarak uygulanacak işlem sayısını da azaltabilirsiniz. Bu da saçınızın daha az yıpranmasına, daha sağlıklı kalmasına yardımcı olur.

Tuzsuz Şampuan Fiyatları

Saçın sertleşmesini önleyen, saç kırıklarını azaltan, gürleştiren, hacim kazandıran, temizleyen, onaran, koruyan ve daha sayısız birçok faydası bulunan bu şampuanlar, saç bakımınızı farklı bir seviyeye çıkartmanızı sağlar. Saçınızın doğal yağ ve nem dengesini tekrar kazanır, sağlığına kavuşursunuz. Nebioğlu Kuaför farkıyla sizlerle buluşturulan tuzsuz şampuanlar farklı fiyat aralıklarında sunulur. Bu sayfada yer alan ürünleri sıralayarak bu fiyat aralıklarını görebilirisiniz. Kampanyaları takip ederek fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Kendi sayfalarında yer alan ürün bilgileri kısmından içerikleri ve sundukları özellikler hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Tercihinizi yaptıktan sonra müşteri dostu alışveriş sürecinin tadını çıkartabilirsiniz.