Fnx Sert Görünümlü Mega Tutuş Infrared Wax
₺9,95 KDV Dahil
Fnx Sert Görünümlü Ultra Tutuş Mastic Wax 150 ML
₺9,95 KDV Dahil
CEYLINN THRILL MATTE LOCK SPREY WAX 150 ML
₺13,95 KDV Dahil
Güçlü Doku ve Ayırma Kontrollü Krem Wax 
₺64,30 KDV Dahil
Mighty Matte güçlü Tutucu Mat Wax
₺64,30 KDV Dahil
Bebak Volume and Fullness Gel Hair Wax 150 ml
₺17,95 KDV Dahil
AGISS BEYAZ KAPATICI JEL 250 ML
₺10,95 KDV Dahil
Tükendi
CEYLINN THRILL VOLUME UP SPREY WAX 150 ML
₺13,95 KDV Dahil
Tükendi
GOT2B GENTLEMAN DOKU VEREN WAX ULTRA GÜÇLÜ 100ML
₺21,73 KDV Dahil

Wax

Saçın doğal havasını koruyarak şekil verilmesini sağlayan, yüksek tutucu özellikli bir madde olan wax hem kadınlar hem de erkekler tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Özellikle dalgalı ve kıvırcık saçlara istenilen görünümlerin verilmesine yardımcı olur. Saçın doğal ışıltısını ortaya koyarken parlaklığını da arttırır. Günlük olarak saçlara şekil verilmesini kolaylaştıran bu ürünler, ısı işlemleri uygulanmadan saçlarınızı kullanmanızı kolaylaştırır. Her gün düzleştirici, fön, maşa gibi ısıların uygulanmadığı saçlar daha sağlıklı, daha güçlü bir hal alır. Ayrıca doğallığın yarattığı sıra dışı havayı estetik güzellikten ödün vermeden taşımanıza imkân sağlar.

Wax Ürünleri ve Seçenekleri

Güçlü tutuşları ile saçı istediğiniz şekillerde sabitlemenize yardımcı olan bu madde, kuru, hafif ıslak veya nemli saç üzerine uygulanmaktadır. Durulama gerektirmeyen doğası sayesinde pratik bir şekilde sürülebilir. Daha sonrasında yıkamayla saçınızdan hızla ve kolayca temizlenir. Yapay bir görünüm oluşturmayacak bir esneklikte saçı tutar. Doğal bir parlaklık sağlar ancak yağlı bir görünüm oluşturmaz. Yarattığı parlaklık, saçı daha bakımlı, daha sağlıklı gösterir. Gün içerisinde saçın şeklinin korunmasını sağlayan wax, iç açıcı kokuları ile de insanları kendine çekmektedir. Örneğin sakız kokulu bir aromaya sahip olan çeşitli ürün seçenekleri mevcuttur. Başınızı her hareket ettirişinde alacağınız belli belirsiz kokusu ile sizi mutlu edecektir. Saç üzerine uygulandığında saç tellerine direkt olarak etki eden bu madde farklı renk seçeneklerine sahip olacak şekilde sizlerle buluşturulur. Kırmızı, siyah ve mavi sunulan bu seçeneklerden sadece bazılarıdır.

Mat veya Parlak Wax

Ürün yelpazesinde sunulan seçenekler arasından tercihinizi yaparken dikkat etmeniz gereken ilk nokta yaratmak istediğiniz görünümdür. Saçınızın doğal parlaklığından memnunsanız ve wax sürüldüğünde sadece şekil verici özelliklerinden yararlanmak istiyorsanız mat olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Saçınıza bir ışıltı eklemek istiyorsanız parlak seçeneklere göz atabilirsiniz. Herkesin yaratmak istediği görünüme ve beklediği özelliklere ulaşmasına imkân veren geniş bir ürün portföyü sunulur. Elle sürülen bir krem şeklindeki paketleme seçeneğinin yanı sıra sprey tipinde sunulan ürünler de vardır. Bu iki tipteki paketleme arasından yapacağınız tercihi, ürünü uygulamak istediğiniz şekli göz önünde bulundurarak yapabilirsiniz. Özenle hazırlanmış formüllere sahip olan bu ürünler vitaminlerle ve besleyici doğal yağlarla zenginleştirilmiştir. Estetik olarak sağladığı faydaların yanı sıra saç üzerinde onarıcı etkileri de bulunur. Bakımlı bir görünümü garantileyen wax ürünleri, saçlarınıza istediğiniz şekli kolayca verip uzun süre muhafaza etmenizi sağlar.