Fonex

Saç ve cilt bakım konusunda her türlü ihtiyacınızı karşılamak için oluşturulan ürün yelpazesiyle Fonex sizlerle! Kişisel bakıma farklı açılardan yaklaşan markanın saç spreylerinden sir ağdaya kadar büyük bir çeşitlilik gösteren ürün seçenekleri bulunmaktadır. Özel formülleri ve etkili yapısı ile ülkemizin ve dünyanın dört bir yanında beğenileri toplamaktadır. Bu saç bakım ürünleri ile hiç olmadığı kadar stil sahibi görünebilirsiniz. Temizleme toniği gibi ürünleri sayesinde cildinizin pürüzsüz ve temiz yapısının tadını çıkartabilirsiniz. Nebioğlu Kuaför aracılığıyla sizlerle buluşturulan Fonex ürün portföyü sayesinde birçok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Fonex Kozmetik Ürünleri

Tüy alma işlemleri arasında en popüler ve en pratikler arasında yer alan ağda, profesyonel amaçlarla birçok yerde hizmet olarak sunulmaktadır Kuaförler, güzellik salonları ve ağda salonları gibi ortamlarda sunulan bu hizmetin performansı, işlemi yapan kişi kadar kullanılan malzemeye bağlı olarak da değişmektedir. Fonex tarafından sizlere sunulan ağda seçenekleri sayesinde yüksek kaliteye uygun fiyat aralıklarıyla ulaşabilir, kusursuz sonuçları sayılı dakikalar içerisinde elde edebilirsiniz. Profesyonel amaçlarla kozmetik alışverişi yapan bir berberseniz kesinlikle alınması gereken ürünler arasında ilk sıralarda tıraş jeli gelir. Markanın kalitesinde sizlerle buluşturulan tıraş jeli ürünleri, büyük bir titizlikle hazırlanmıştır ve pratik bir süreç sağlar. Rahat ve kolay bir tıraş imkanını garantiler. Sakalın gösterdiği karşı direnç gücünü minimuma indirerek bu kolaylığı sağlamaktadır. Direnç azaldığı için bıçak, cilt üzerinde rahat bir şekilde kayar. Islak yüze masaj yaparak uygulanan bu ürün kaygan bir tıraş sağlar. İşlem bittikten sonra suyla kolayca durulanabilen bir kıvama sahiptir. Tıraş sonrası bakımı için ise tıraş kolonyası, bu sayfadan kolaylıkla ulaşabileceğin ürün portföyünde yer almaktadır.

Fonex Saç Bakım

Jöle, saç şekillendirilmesinde temel olarak kullanılan bakım ürünlerinden birisidir. Gün boyu saça verilen şeklin ve stilin korunmasını sağlayan jöle, yarattığı parlaklık sayesinde de dikkatleri üzerine çekmektedir. Fonex kalitesinde sizlerle buluşturulan jöleler, farklı hacimlere sahip paket seçeneklerine ve farklı özellikler sunan alternatiflere sahiptir. Bu ürünler arasından yapacağınız seçimi, saç ihtiyaçlarınızı ve yaratmak istediğiniz görünümü göz önünde bulundurarak yapabilirsiniz. Kuaförlerde saçların şekillendirilmesi için en sık yapılan işlemlerden birisi, fön çekilmesidir. Bu işlemin hakkıyla yapılması ve yapılan fönün sonrasında uzun süreler boyunca kalması için, fön suyu kullanılır. Markanın sizlere sunduğu ürünler arasında bu besleyici ve destekleyici bakım ürünü de yer almaktadır. Yukarıda bahsedilen ürünlere ve çok daha fazlasına bu sayfadan ulaşabilir, Fonex kalitesini yaşayabilirsiniz.
Fonex Vanelly Kalıp Sir Ağda Naturel 500 ml
₺16,95 KDV Dahil
Fonex Vanelly Kalıp Sir Ağda Pudralı 500 ml
₺16,95 KDV Dahil

Fnx Barber Tıraş Jeli 950 ML

₺14,95 KDV Dahil
Fnx Sert Görünümlü Ultra Tutuş Mastic Wax 150 ML
₺10,95 KDV Dahil
FNX SAÇ TONİĞİ 250 ML
₺9,95 KDV Dahil
FONEX VANELLY KALIP AĞDA 500 ML BLACK
₺14,95 KDV Dahil
CEYLINN THRILL SPRAY WAX BUKLE KONTROL 150 ML
₺13,95 KDV Dahil
Fonex Vanelly Kalıp Sir Ağda Azulen 500 ml
₺16,95 KDV Dahil
Tükendi
CEYLINN TEC NEUTRALISING ŞAMPUAN 1000 ML
₺57,95 KDV Dahil
Tükendi
Fnx Sert Görünümlü Mega Tutuş Infrared Wax
₺10,95 KDV Dahil