x
1500 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ
Menü
Hesabım
Sepetim

Inoa Saç Boyası 60 ML

Barkod : 3474630412118
Ürün Kodu : İnoa0001
299,95 TL
Fiyat Alarmı
Renk
299,95 TL

İnoa Boya  60 ML 

Yeni İnoa ODS 2 Teknolojisi! Amonyaksız saç boyası ile saça zarar veren bileşenlere ve kötü kokuya son! Yağ bazlı (ODS yağ iletim sistemi) eşsiz bir iletim teknolojisiyle renklendirme sisteminin etkisini arttırır ve saç telinin koruyucu tabakasının korunmasına yardımcı olur. Kesin,belirgin, Canlı ve ışıltılı renkler oluşturur. Dipten uca renk bütünlüğü sağlar.

Kendi kendine hızlıca emülsiyon haline gelebilen karışım, saçın koruyucu tabakasını korumaya yardımcı olur. Beyaz tonları mükemmel kapatır. Boya karışım ve uygulamalarında kutu içersinden çıkan prospektüs dikkate alınmalıdır. Yapılacak uygulama ve kullanılacak boyaya göre karışım oranı, uygulama yöntemi ve bekletme süresi değişebilir.

Oksidan Seçimi Oksidan, boyanın aktive olmasını sağlayan kremsi sıvıdır. Saç boyamanın en önemli unsurlarından biri de doğru oksidanı seçmektir. Yapacağınız işleme uygun olmayan oksidan seçimi, istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Bu sebeple oksidan seçiminizi boya seçiminiz kadar dikkatli ve özenli yapmalısınız.

Seçtiğiniz boyayla aynı marka oksidan kullanmaya özen gösterin. Aşağıdaki tablodan uygulayacağınız işleme uygun olan oksidanı kolaylıkla seçebilirsiniz. 10 Vol. Oksidan: saç rengini koyulaştırmak için, 20 Vol. Oksidan: Beyaz kapama , 1-2 ton açma işlemi ve saçı aynı tona boyamak için, 30 Vol Oksidan: Saçı 2-3 tona kadar açmak için tercih edilmelidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.