Fonex Vanelly Kalıp Sir Ağda Naturel 500 ml
₺16,95 KDV Dahil
Fonex Vanelly Kalıp Sir Ağda Pudralı 500 ml
₺15,95 KDV Dahil
Fonex Vanelly Kalıp Sir Ağda Azulen 500 ml
₺16,95 KDV Dahil
Tükendi
Epicure Kalıp Ağda Pudralı 500 Gr
₺28,95 KDV Dahil

Kalıp Ağda

Yüksek performans göstermesi için özel bir formülle hazırlanan birinci kalite reçine içeren kalıp ağdalar, uygun fiyat aralıklarında sizlerle buluşturulur. İhtiyaçlarınıza ve isteklerinize uygun olarak tercih yapabilmeniz için pudralı ve pudrasız seçenekler halinde sunulan bu ürünler, ileri teknoloji ile üretilmiştir. Cilt üzerine direkt temas edecek şekilde uygulanan bu ürünlerin, tüy dipleri de dahil olmak üzere tüm bölgelere yapışması gerekir. İstenilen pürüzsüz görünüme ve yumuşak cilde ulaşmanın sırrı budur. İdeal yapışkanlığa sahip olan Nebioğlu Kuaför farkıyla sunulan kalıp ağda çeşitleri, cilt üzerinde istenilen bu etkiyi yaratır.

Pudralı Kalıp Ağda Çeşitleri

Pudralı ağdanın sıcak havalarda sağladığı birçok fayda bulunmaktadır. Özellikle yaz günlerinde gönül rahatlığıyla tercih edilen bu ağda çeşidi, terleme eğilimi gösteren ciltlerde de kullanılabilir. Isıtıcı yardımıyla istenilen kıvama getirilen kalıp ağda, kullanım şekli oldukça kolaydır. Cildinize bu macun kıvamındaki maddeyi uygulamadan önce temiz ve kuru olması gerektiği, önemli bir ayrıntıdır. Ayrıca ısıtıcıdan çıkmış olan ağdanın, gerekenden fazla ısınması ve bu nedenle yüksek performans göstermemesi gibi bir durumla da karşılaşılabilir. Bu durumu önlemek için ulaştığı ısıyı cildinizin ufak bir bölgesine sürerek test edebilirsiniz.

Kalıp Ağda Ürünleri

Tüylerin çıkış yönünde sürülerek uygulanan bu ağdalar, spatula yardımıyla cilt üzerinde yayılır. Herhangi ek bir bez veya ürün kullanılmadan el ile çekilebilmektedir. Bu özelliği sayesinde ağdaya ve cilde daha yakın bir kavrama olanağı sağlar. Kolayca kavranabildiğinden dar bölgelerde veya ulaşılması zor noktalarda bile kullanımı kolaydır. Profesyonel kullanım için sıklıkla tercih edilen kalıp ağda, kuaförler, güzellik salonları ve ağda salonlarında bulunur. Ürünlerin formüllerine eklenmiş olan farma kalitesindeki balmumu, cilt üzerine sürüm aşamasını kolaylaştırır. Tüylerin çıkış yönünün ters çekiş sırasında sürülen ağda tabakası, parçalanmaz ve dağılmaz. Sürülen bütün parça aynı şekilde cilt üzerinden ayrılır. Soğuduktan sonra hızla ve kolayca çekilebilir. Narin cilt bölgelerinde bile kullanıma uygun olan bu ürünler dudak üstü, kaş çevresi gibi yüzde bulunan bölgelerde tüy alma işlemlerinde tercih edilebilir. Sürülen bölgenin küçük olması, çekim sürecini kolaylaştıran özellikleri arasında yer alır. Farklı paketleme seçeneklerinde sunulan bu ürünler standart olarak beş yüz gram ağırlığındadır. Arasından kolayca seçim yapabilmeniz için farklı alternatifleri ve çoklu alım seçenekleri de bulunmaktadır. Uygun fiyat aralıkları ve kampanyalardan yararlanarak Nebioğlu Kuaför’ün sunduğu fırsatların tadını çıkartabilirsiniz. İnternet üzerinden alışveriş kolaylığıyla istediğiniz miktarda ağdaya sahip olabilirsiniz.