Kabarmaya Ve Elektiriklemeye Karşı Losyon 

₺21,73 KDV Dahil
Passionate Argan Yağlı Saç Masaj Toniği 250ml
₺13,95 KDV Dahil
MORFOSE MİLK SHAKE FÖN SUYU 400ML
₺26,95 KDV Dahil
MORFOSE MİLK SHAKE ŞAMPUAN 1000 ML
₺41,53 KDV Dahil
Tükendi
K.Liss Düzleştirici Koruyucu Keratin Sp 250ML
 
₺89,95 KDV Dahil
Tükendi
Losyon gibi nemlendirir. Sprey gibi kolay uygulanır.
₺52,50 KDV Dahil
Tükendi
Kolay tarana bilen, yumuşak saçlar.
₺52,50 KDV Dahil
Tükendi

Durulanmayan Saç Bakım Spreyi

₺37,50 KDV Dahil
Tükendi
Got2b Kabarmaya ve Elektriklenmeye Karşı Losyon 200 ml
₺21,73 KDV Dahil
Tükendi
Elidor Saç Bakım Yağı Avokado Ve Üzüm 100 Ml
₺22,95 KDV Dahil
Tükendi
Gliss Magnificent Strength Sıvı Saç Kremi 200 ml
₺15,79 KDV Dahil
Tükendi
Totex Hair Conditioner Spray Argan Fön Suyu 400 ml
₺18,95 KDV Dahil

Mavi Su (Fön Suyu)

Saçlar, dış ortamdan gelen uyaranlara ve zarara karşı oldukça açıktır. Gün içerisinde her türlü hava şartına ve havadaki tüm kirliliklere karşı koyarlar. Bu kadar zararlı etkenle karşılaşırken beslenmesi ve canlılığını koruması için gerekli desteğin sağlanmaması durumunda, yıpratıcı sonuçlarla karşılaşılır. Mavi su, saçların doğal yapısına destek olurken yeni saçların çıkmasını da hızlandıran bir üründür. Bu besleyici losyonun içinde yer alan malzemeler, günlük olarak dış etkenlerin yol açtığı zararlara karşı koruma sağlar. Saçlara kökten uca kadar yüzde yüz etki eder. Her bölgeye yaptığı bu eşit etki, saçların parlaklığının ve canlılığının eşit olmasını sağlar. Dengeli görünüm, saçın güzelliğini ortaya çıkartır, doğal havasının estetikliğinin altını çizer.

Fön, saçların şekillendirmesi açısından popüler olarak tercih edilen bir yöntemlidir. Bu ısıl işlem sayesinde, saçlara canlılık kazandıran dalgalar yaratılabildiği gibi pürüzsüz bir düzlük de elde edilebilir. Fön suyu, işlemin kolayca uygulanması, uygulanma sırasında yıpranmaması ve daha kalıcı olmasına yardımcı olur. Tüm ısıl işlemlerde ve saç şekillendirmelerinde en sık karşılaşılan problem, saçların elektriklenmesidir. Fön sonucunda böyle bir sorunla karşılaşılmaması için öncesinde ve sonrasında gerekli bakımın sağlanması gerekir. Fön suyu, saçları kontrol altına alarak işlem için hazır hale getirecek ve sonrasında elektriklenme gibi bir problemle karşılaşılmasını önleyecektir.

Isıya Karşı Koruma İçin Fön Suyu

Fön sonucunda elde edilen görünümler ve şekillendirilmiş saçlar, göz alıcı bir stil yaratsa da uzun vadede çeşitli problemler yaratabilir. Uzun süreli ısı kullanımı, saç üzerinde yıpratıcı etkiler bırakacaktır. Fön suyu, bu etkilere karşı gerekli korumayı sağlar. Isının saça zarar vermesini engeller ve bir bakım ürünü görevi üstlenir. Saçlar üzerinde birçok fayda sağlayan bu bakım suyu, ek bir ürün kullanılmadan rahatça taranmalarına yardımcı olur. Fön öncesinde saç içindeki dolaşıklıkları ve düğümleri açar. Tüm bu özellikleri fönün daha rahat çekilmesini ve saça istenilen şeklin daha kolay verilmesini sağlar. Saç tellerine derinlemesine bir etki gösteren bu bakım ürünleri fön sonrasında yapılan işlemin daha uzun süre kalıcı olmasına yardımcı olur.

Doğal Mavi Su Losyonu

Saçların güçlü ve sağlıklı bir şekilde uzaması için ihtiyaç duydukları belirli maddeler vardır. Bu maddelerin bazılarını yediğimiz yiyeceklerden bazılarını kendi vücudumuzda ürettiğimiz maddelerden oluştururuz. Geri kalanını karşılamak için ise, dış bir desteğe ihtiyaç vardır. Mavi su, ihtiyaç duyulan bu desteği sağlar. Saçları besler ve destekler. Popüler olarak tercih edilen bu ürün, sadece kadınlar değil aynı zamanda erkekler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Gün içerisindeki koşuşturmacalara, rüzgâra ve her türlü hava koşuluna karşı koyan saçlar, karışabilir ve dolaşabilir. Mavi serumunun içerisinde yer alan maddeler, bu problemin önüne de geçer. Saçların arasındaki düğümleri açar, kolaylıkla taranmalarını sağlar.

Mavi Su Serum

Pratik bir şekilde uygulanabilen bu serum, kokusu ile de harika sonuçlar yaratır. Saçlarınız için adeta bir parfüm niteliğindedir. Zayıf saçlar ve saç uçlarında kırıklar gibi problemlerle karşılaşanlar için ideal bir üründür. Saç uçlarını güçlendirerek kırıkların önüne geçer ve saç köklerini etkileyerek daha güçlü çıkmalarını sağlar. Saç tellerinizin doğal dokusu istenilen yumuşaklığı sunmayabilir. Mavi su, böyle bir durumda da istediğiniz sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Tüm saç tellerine her açıdan etki ederek ipeksi bir yumuşaklığa kavuşmasına yardımcı olur. Elinizi saçlarınızın arasında gezdirirken hiçbir engele takılmayacak ve karşılaştığınız yumuşaklık karşısında hayran kalacaksınız. Gürleşen ve göz kamaştıran bir parlaklığa ulaşan saçlarınızla dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Bu ürünleri, elde etmek istediğiniz sonuçlara ve saçlarınızın özel ihtiyaçlarına bağlı olarak, farklı sıklıklarda kullanabilirsiniz. Mavi su ile gelen sayısız faydadan tek tıkla yararlanmaya başlayabilirsiniz. Tercihinizi yaptıktan sonra hızla alışverişinizi tamamlayabilir, bu konforlu sürecin tadını çıkartabilirsiniz. İnternet üzerinden alışveriş imkanları sayesinde evinizin konforundan çıkmadan bu doğal seruma sahip olabilirsiniz.

Güçlendirici Fön Suyu

Saça kökten uca etki eden fön suyu, işlem sonrası yağlanmayı engeller. Bu özelliği ile de yapılan fönün daha uzun süre kullanılmasına ve saçların daha şekilli kalmasına yardımı olur. Olası hasarlara ve ısıya karşı koruma sağlayan bu bakım ürünü, saçın genel direncini de arttıracaktır. Güçlendirici etkisi, saçın daha bakımlı ve sağlıklı bir görünüm almasını sağlar. Bu sayfada sizlerle buluşturulan ürün portföyü içerisinde doğal yağlarla zenginleştirilmiş çeşitli fön bakım suyu alternatifleri de yer almaktadır. Argan yağı eklenmiş ürünlerden birisini tercih ederseniz, beraberinde getirdiği yumuşaklığın ve pürüzsüz görünümlü saçların tadını çıkartabilirsiniz. Keratin takviyesi bulunan ürünlerden birisini seçerseniz, hacimli ve şekilli saçlarınız ile çevrenizdekileri kendinize hayran bırakabilirsiniz. Tüm ürünlerin içerisinde yer alan besleyici maddeler, özel formüller ve doğal yağ takviyeler, saçı onarır ve parlaklığını arttırır. Bu bakım ürünleriyle gelen tüm faydalardan yararlanmaya başlamak ve fön sonucu elde ettiğiniz görünümleri farklı bir seviyeye çıkartmak istiyorsanız müşteri dostu bir alışveriş süreciyle istediklerinize ulaşabilirsiniz.