Olaplex

Saçları renklendirmek, kadınların uzun yıllardır tercih ettiği estetik işlemlerden birisidir. Görünümlerine canlılık katan, istenmeyen kısımların kapatılmasını sağlayan ve istenilen tarza ulaşmayı kolaylaştıran bir saç bakım yöntemidir. İstedikleri saç rengine ulaşmalarına imkân veren boyalar, gün geçtikçe gelişmekte ve saça zarar vermek yerine ona fayda sağlayacak formüller haline getirilmektedir. Eskiden karşılaşılan, saç yanması, istenilen rengin tutturulamaması gibi istenmeyen olaylar, gelişen teknoloji ve bulunan yeni formüller sayesinde geçmişte kalmıştır. Olaplex’in yüksek kalitesinde sizlerle buluşturulan ürün portföyü en iyi seviyedeki renklendirme servisini sunar. Renklendirme öncesinde ve sonrasında kullanılabilecek ürünleri içeren bu portföyde, istenilen renge kolayca ulaşılmasını garantileyen çeşitli araçlar yer alır. Ürünler, alışveriş sürecini kolaylaştırmak amacıyla oluşturulmuş setler halinde satıldığı gibi, tekli alım imkanının sunulduğu seçenekler de bulunmaktadır.

Olaplex Seti

Markanın sunduğu set, saçı onaran, besleyen, yenileyen, yüzde yüz etki gösteren farklı ürünler içermektedir. Bu ürünler, keratin öncesinde kullanılması uygun olan formüllerden oluşur. Ayrıca termal onarım uygulamalarından önce ve sonra kullanılabilir. Saç uçlarında incelme ve kırılma gibi problemlerle karşılaşanlarda ideal sonuçlar ortaya koyar. Saç tellerine ve yapısına doğrudan etki eder. En önemli ve en değerli etkisi, zarar görmüş ve yıpranmış saçlarda, saça zarar vermeden açma işlemi gerçekleştirmesidir. Saç yapısını güçlendiren ve çevreden gelen zararlı etkenlere karşı direncini arttıran bu ürün seti farklı özellikler sunan unsurlar içerir. Olaplex seti temelinde iki farklı üründen oluşmaktadır. No.1 Bond Multiplier ve No.2 Bond Perfector isimli ürünler setin ana unsurlarıdır.

Olaplex Ürünleri

Saç açma işlemi, saç boyasından önce yapılması gerekebilen işlemlerden birisidir. Bu işlem, saçın var olan rengini açarak yeni boyanın kolayca uygulanabilmesi içi nötr bir zemin oluşturur. Genellikle koyu bir saç renginden daha açık bir tona geçilirken tercih edilir. Boyama sonucu istenilen renk tonunun tutturulması için gerekli olan aşamalardan birisidir. Markanın yüksek onarım gücüne sahip ürünleri saç açma işleminden önce ve sonrasında kullanım için de uygundur. Saçın gücünü ve sağlığını korumasını sağlayan bu ürünler, bakım yaparak direncini de arttırır. Olaplex ürünleri, saç açma işleminden sonra uygulanacak olan boyanın daha uzun süre kalıcı olmasını sağlar. Bu ürünler sayesinde hayallerinizdeki saç renginin tadını daha çok çıkartabilirsiniz. Parlak ve güçlü saçlarınızla çevrenizdekileri kendinize hayran bırakabilirsiniz. Bu ürünleri evde saç destek bakımı olarak da kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden alışveriş konforuyla set şekline veya tekli ürün alım alternatifine sahip olabilirsiniz.
OLAPLEX SALON INTRO KİT
₺2.095,00 KDV Dahil