Kozmetik Dünyasının En Çok Tercih Edileni: Loreal

Kuruluşu 20. yüzyılın ilk yıllarına kadar uzanacak şekilde çok eski bir geçmişe sahip olan lorealbu süre içinde dünyanın en ünlü kozmetik ürünlerini geliştiren ve tüketicilere sunan bir marka haline gelmeyi başarmıştır. Özel bir saç boyası formülü ile çıktığı yolculukta L’Oreal artık saç bakımı ve estetiğine ilişkin her türden ürünü geliştiren bir marka haline gelmiştir. Ürün çeşitliliği ile dikkat çeken firma bu 100 yılı aşkın sürede çeşitli alt markalarıyla da hizmet vermeye başlamıştır.

Loreal Hangi Kozmetik Ürünlerini Üretiyor?

Kozmetik dünyasının şüphesiz hem tarihi açısından hem de geliştirdiği ürünler itibarıyla lideri olan lorealsaç bakımı ürünlerinin yanı sıra aynı zamanda cilt bakımı sırasında kullanılabilecek ürünlerden makyaj ve parfümeri ürünlere kadar çok geniş bir alanda üretimlerini gerçekleştirmektedir. Markanın özellikle saç bakımı ve estetiğinin korunması için ürettiği ürünlerin saç sağlığı açısından da oldukça dikkat çekici olması markanın tüketiciler tarafından büyük ilgi görmesini sağlıyor.

Saç Boyasında İstenilen Tonlar için Loreal

Saç bakımı ve estetiğinde başarılması en zor konulardan biri de saç boyalarının kullanılmasının sonucunda elde edilen sonuçlar olmaktadır. Bu alanda lorealsahip olduğu ilkeler doğrultusunda excellence serisini üretmiştir. Bu serinin adı altında üretilmiş olan ürünlerle saçlara istenilen renk tonlarının kazandırılması mümkün olurken aynı zamanda görünmesi istenmeyen beyaz saç tellerinin de kapatılması başarıyla sağlanmış olur. İçeriğinde kullanılan arı sütü sayesinde amonyaksız bir formülle tamamen doğal bir görünüm elde edilmesini sağlayan ürünler saçlara sahip olduğu kendi canlılığını tekrar kazandırmaktadır.

Loreal Her Tip Kullanıma Uygun Ürünleri Sunuyor!

Saç bakımı alanında kozmetik sektörünün en eski firmalarından biri olması ile birlikte lorealen geniş ürün çeşitliliği ile tüketicilerine ulaşan bir marka da olmaktadır. Farklı saç tiplerinin ihtiyaç duyduğu bakım özelliklerinin karşılanması için dengeleyici, nemlendirici ve yumuşatıcı saç bakım ürünlerini geliştirmeye devam etmektedir. Bu ürünlerle birlikte saçlarında kırılma, kuruluk, aşırı yağlanma ve başka problemler çıkan kullanıcıların kendi saç sağlıklarını düzenleyebilecekleri çözümleri üretmeleri de mümkün olmaktadır.

Kuru Saçlar İçin Besleyici ve Nemlendirici Şampuan
345,00 ₺ KDV Dahil
Kuru ve Mat Saçlar için Besleyici ve Nemlendirici Saç Maskesi
64,50 ₺ KDV Dahil
Kıvırcık Saçlar için Bukle Belirginleştirici ve Besleyici Saç Maskesi 
55,00 ₺ KDV Dahil
Gri & Beyaz Saçlar için Parlaklık veren Şampuan 
105,00 ₺ KDV Dahil
İnce telli saçları güçlendiren hacim kremi ile artık dolgun
55,00 ₺ KDV Dahil
LOREAL SERİEEXPERT CURL CONTOUR SAÇ SPREYİ 125 ML
105,00 ₺ KDV Dahil
LOREAL EFASSOR BOYA ÇIKARICI
157,50 ₺ KDV Dahil
Tükendi
Yıpranmış ve Kırılgan Saçlar için Pro-Keratin Dolgu Şampuan
55,00 ₺ KDV Dahil
Tükendi
Pro-Keratin Yıpranmış ve Kırılgan Saçlar için Dolgu Maskesi
64,50 ₺ KDV Dahil
Tükendi
Yıpranmış ve Kırılgan Saçlar için Pro-Keratin Dolgu Şampuan
45,00 ₺ KDV Dahil