BİO GOLD HAİR KERATİN 3İN1 + 700 ML HEDİYE

₺56,95 KDV Dahil
FİX NANO KERATİN KREM 250 ML
₺17,77 KDV Dahil

DÜZLEŞTİRİCİ ETKİLİ BAKIM KREMİ

₺108,85 KDV Dahil

 

Kokusuz ve Dumansız..

₺310,00 KDV Dahil

NANO KERATİNLİ İLERİ BAKIM TEKNOLOJİSİ SERUM

₺55,12 KDV Dahil

DÜZLEŞTİCİ ETKİLİ BAKIM KREMİ

₺369,95 KDV Dahil
KERATİN KAYNAK SÖKÜCÜ SOLVENT 125 ML
₺15,79 KDV Dahil
BC BONACURE FIBER FORCE KERABOND DOLGU 12*10 ML
₺249,95 KDV Dahil
MAGICARE 7/24 DANS EDEN BUKLELER SAÇ. 500ML
₺14,80 KDV Dahil
Tükendi
SOLEX GEL KERATİN 1000 ML
₺225,00 KDV Dahil
Tükendi
K.Liss Düzleştirici Kit
 
₺280,95 KDV Dahil
Tükendi

DÜZLEŞTİCİ ETKİLİ BAKIM KREMİ

₺197,95 KDV Dahil
Tükendi
Fix Nano Düzleştici Keratin Seti
₺163,30 KDV Dahil
Tükendi
Davines Nourishing Mucize Keratin Yükleme Serumu 1000 ml
₺534,55 KDV Dahil

Keratin Bakımı

Keratin, saç tellerinin temelinde bulunan yararlı maddelerden birisidir. Bir çeşit proteindir. Saçımızın her parçasında olduğu gibi keratin de çeşitli işlemler sonucu eksikliğini hissettirebilir. Bu işlemler arasında kötü yapılmış uzun vadeli boyalar ve gereğinden daha yüksek ısılı şekillendirmeler gösterilebilir. Saç tellerine fiziksel ve kimyasal zarar veren bu işlemler, koruyan dış tabakayı da zedeleyecektir. Bu zedelenme saçların nemi tutamadığı için cansızlaşmış, eski şeklini kaybetmiş, zayıf, kolay kırılan, kabaran, elektriklenen bir hal almasına neden olur. Keratin bakımı, tüm bu problemleri çözmek hedeflenerek oluşturulmuş bir süreçtir. Saça koruyucu tabakasını tekrar kazandırarak parlaklığını ve gücünü arttırır. Eski haline tekrar kavuşturur.

Keratin Bakımı Krem

Birçok faydası bulunan bu kremden yararlanmak ve saçınızın genel görünümüne katkıda bulunmak için yukarıda bahsedilen tüm prosedürleri uygulamış olmanız gerekmez. Boya ve uzun süreli kötü ısı işlemleri uygulamamış olsanız dahi elektriklenme ve kabarma problemlerinize yardımı dokunacak bir işlemdir. Besleyici kremin içerisinde bulunan maddeler, saç tellerinizle temas ettiği anda koruyucu tabakasını güçlendirmeye başlar. Keratin bakımı, bir çeşit kremin saç üzerinde yedirilmesi şeklinde uygulanır. Bu sayfadan ulaşabileceğiniz ürün portföyünde bu kremin farklı ölçülerde ve setlerdeki şekillerini bulabilirsiniz. Bu seçenekler arasından ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize uygun olana kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Keratin Bakımı Seti ve Ürünleri

Keratin bakımı, özellikle kötü bakılmış ve yıpranmış saçlara uygulanırken alanında uzman profesyoneller tarafından işlemin yapılması çok önemlidir. Her saçın gereksinimleri ve bakım uygulandığında karşılaşılacak tepkileri farklıdır. Krem uygulandıktan sonraki sürece bu tepki göz önünde bulundurularak yön verilmesi oldukça önemlidir. Bu sayfada yer alan ürün yelpazesindeki setler içerisinde, keratinin yanı sıra arındırıcı şampuan, sabitleyici maske gibi ek ürünler yer almaktadır. Bu ürünler, keratin uygulama sürecinin öncesinde veya sonrasında kullanılan ve prosedürü destekleyen maddelerdir. Örneğin arındırıcı şampuan, keratin uygulanmadan önce saçı bu işleme hazır hale getirmek için kullanılır. Sabitleyici maske ise, işlem sonrasında tercih edilmektedir. Son gelişmelere ve yapılan ilerlemelere uygun olarak sürekli yenilenen ürün portföyünde nano teknolojinin kullanıldığı ürünler yer almaktadır. Bu teknoloji keratin kremin saça daha hızlı etki etmesini sağlarken etkinin daha kalıcı olmasını da garantiler. Kremler ve jeller kullanım esnasında koku ve duman yapmayan maddelerdir. Ayrıca doğal saçlarda, boyalı ve işlem görmüş saçlarda da olduğu gibi saç renginde açma yapmaz. Bu işlem sadece saçın dış etkenlere karşı korumasını güçlendirmek ve canlı yapısını kazandırmak için uygulanmaktadır. Saç rengi üzerinde etkisi olmaz.