x
1000 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ
Menü
Hesabım
Sepetim

Astra Saç Düzleştirici İyonik F308

Barkod : 8691988007277
Ürün Kodu : 03.11386
944,95 TL
Fiyat Alarmı
944,95 TL

Astra Saç Düzleştirici İyonik F308

İyon Desteği

İçinde titanyum ve iyon desteği vardır. Bu sayede saçlarınıza ısı işlemi uygulandığı zaman hiçbir şekilde zarar vermez. Saçlarınızı yıpratmaz.

Saçı Kırmaz

Seramik yapıda olduğu için saçlarınızın zarar görmesini ve kırılmasını engeller. Aynı zamanda saçlarınızın en hızlı sürede dümdüz olmasına yardımcı olur. Uzun seneler boyunca ürünü kullanabilirsiniz.

Yanma Derdine Son

Düzleştirici iyon ve titanyum maddeleri ile yapıldığı için saçların yıpranmasına, kopmasına ya da yanmasına engel olur. Saçlarınızı düzleştirdiğiniz zaman yumuşak bir yapıda görünür. Kıvırcık saça sahip olanlar hızlı bir şekilde bu düzleştirici ile saçlarını düzleştirebilir.

Kısa Sürede Düz Saçlar

Çabuk ısınma özelliğinden dolayı saçlarınızı kısa sürede düzleştirme imkanınız vardır. Acil iş toplantılarına, iş yemeklerine gitme durumunuz olduğunda kuaförlerde zaman kaybetmek yerine bu düzleştirici ile saçlarınızı kısa sürede düzleştirin.

Dalgalı Yapma İmkanı

Kolay bir şekilde istediğiniz ısı ayarına kadar düzleştiriciyi ayarlayabilirsiniz. Bu düzleştirici ile aynı zamanda saçlarınıza dalga da yapabilirsiniz. Çok fonksiyonlu bir yapıdadır.

Isınması Zaman Almaz

220 dereceye kadar ısı ayarı vardır. Kolay ve hızlı bir şekilde ısı ayarını yaparak saçlarınızın düzleşmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda dijital göstergeli ısı ayarlama sistemi sayesinde kolayca düzleştiricinin hangi ısıda olduğunu kontrol edebilirsiniz. Uzun seneler boyunca saçlarınızı yıpratmadan bu düzleştiriciyi kullanarak kuaförlerde zaman kaybetmenize gerek kalmayacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.