x
ASTRA
Ürün Kodu : 03.11386

Astra Saç Düzleştirici İyonik F308

0 Yorum Yorum Ekle
905,95 TL
1 adet
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Astra Saç Düzleştirici İyonik F308

  İyon Desteği

  İçinde titanyum ve iyon desteği vardır. Bu sayede saçlarınıza ısı işlemi uygulandığı zaman hiçbir şekilde zarar vermez. Saçlarınızı yıpratmaz.

  Saçı Kırmaz

  Seramik yapıda olduğu için saçlarınızın zarar görmesini ve kırılmasını engeller. Aynı zamanda saçlarınızın en hızlı sürede dümdüz olmasına yardımcı olur. Uzun seneler boyunca ürünü kullanabilirsiniz.

  Yanma Derdine Son

  Düzleştirici iyon ve titanyum maddeleri ile yapıldığı için saçların yıpranmasına, kopmasına ya da yanmasına engel olur. Saçlarınızı düzleştirdiğiniz zaman yumuşak bir yapıda görünür. Kıvırcık saça sahip olanlar hızlı bir şekilde bu düzleştirici ile saçlarını düzleştirebilir.

  Kısa Sürede Düz Saçlar

  Çabuk ısınma özelliğinden dolayı saçlarınızı kısa sürede düzleştirme imkanınız vardır. Acil iş toplantılarına, iş yemeklerine gitme durumunuz olduğunda kuaförlerde zaman kaybetmek yerine bu düzleştirici ile saçlarınızı kısa sürede düzleştirin.

  Dalgalı Yapma İmkanı

  Kolay bir şekilde istediğiniz ısı ayarına kadar düzleştiriciyi ayarlayabilirsiniz. Bu düzleştirici ile aynı zamanda saçlarınıza dalga da yapabilirsiniz. Çok fonksiyonlu bir yapıdadır.

  Isınması Zaman Almaz

  220 dereceye kadar ısı ayarı vardır. Kolay ve hızlı bir şekilde ısı ayarını yaparak saçlarınızın düzleşmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda dijital göstergeli ısı ayarlama sistemi sayesinde kolayca düzleştiricinin hangi ısıda olduğunu kontrol edebilirsiniz. Uzun seneler boyunca saçlarınızı yıpratmadan bu düzleştiriciyi kullanarak kuaförlerde zaman kaybetmenize gerek kalmayacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.