Ağda makineleri

₺539,95 KDV Dahil
Mini Konserve Ağda Eritme Makinesi 
₺189,95 KDV Dahil

Ağda makineleri

₺459,95 KDV Dahil
Egesir Dpr Max Sir Ağda Kazanı Ağda Makinesi Elektrikli Isıtıcı
₺29,95 KDV Dahil
Tükendi
ANGEL MİNİ KOMBİNE 2+1
₺341,50 KDV Dahil

Ağda Makinesi

Vücudun çeşitli bölgelerindeki istenmeyen tüylerden arınmanın en kolay ve en sağlıklı yollarından birisi ağdadır. Ağda, sir ağda makinesi içerisinde ısıtılan yapışkan ve akışkan bir malzemedir. İdeal sonuçların elde edilmesi ve konforlu bir işlem süreci sağlanması için seçilen makinenin yüksek performans göstermesi gerekir. Ağdayı gerekli sıcaklığa ulaştırması, beklenen kıvama getirmesi oldukça önemlidir. Bu sayfada yer alan ürün portföyünde eşsiz kalitesi ve yüksek performansı ile dikkatleri üzerine çeken birçok seçeneğe ulaşabilirsiniz.

Sir Ağda Makinesi Özellikleri

Ağda makinesi ısı derecesini belirlerken göz önünde bulundurulması gereken iki unsur vardır. Birincisi makineye konan ağda miktarı, ikincisi ise bu ağdanın istenilen ısınma süresidir. Bu iki unsura kendi ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize uygun olarak karar verebilmeniz için makinenin termostatının farklı kademelere ayarlanabilir olması çok önemlidir. Nebioğlu Kuaför tarafından sizlerle buluşturulan ürün portföyünde yer alan sir ağda makinesi çeşitleri otuz, altmış ve doksan gibi farklı ısılara ayarlanabilmektedir. Böylelikle makinelerden istediğiniz performansı elde edebilir, termostatını duruma uygun olarak kurabilirsiniz. Uzun süreli bir kullanım konforu sağlayan bu makineler, oldukça dayanıklı malzemelerden yapılmıştır. Kapaklı konserve haznesi hasar görmeyen malzemeler içerir. Termostat ayarı ile ulaştığı yüksek sıcaklıklarda dahi makinenin herhangi bir bölümü zarar görmez. Kapak kısmının üstü ısınmaz, böylelikle işlem süreci sırasında herhangi bir problemle karşılaşmazsınız.

Ağda Makinesi Modelleri ve Seçenekleri

Kullanacağınız ağda tipine ve kullanım amaçlarına uygun olarak tercih edebileceğiniz birçok model mevcuttur. Konserve tipinde ısıtıcıların yanı sıra kartuş ısıtıcı modeller de vardır. Ayrıca bu iki tipin aynı makine üzerinde yer aldığı seçenekler de bulunur. Eğer kuaför veya güzellik salonu gibi ticari amaçlarla bir sir ağda makinesi almak istiyorsanız birden fazla ağdayı aynı anda ısıtabilen çoklu modellere göz atabilirsiniz. Örneğin üçlü kartuş ısıtıcı ve bir konserve tipi ısıtıcının yer aldığı çoklu tasarımlar mevcuttur. Bu ürün seçenekleri hem zamandan hem de elektrikten tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Bireysel kullanımınız için bir seçenek arayışındaysanız daha küçük modelleri tercih edebilirsiniz. Tüm makinelerde istenilen sıcaklığa ulaşıldığında duran bir otomatik termostat mekanizması kullanılmıştır. Bu mekanizma hem sıcaklık ayarını daha kolay hale getirir hem de fazla ısınma sonucu karşılaşılabilecek olası kazaların önüne geçmiş olur. Sayfada yer alan ağda makinesi seçenekleri arasından tercihinizi yapıp tek tıkla istediğiniz ürüne ulaşabilirsiniz. Evinizin konforundan ayrılmadan internet üzerinden alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.