SESU TÜY DÖKÜCÜ KREM İNCE TÜYLER 100 ML
₺18,76 KDV Dahil
Tükendi
LAPİTAK TÜY DÖKÜCÜ KREM 100 ML.
₺0,00 KDV Dahil
Tükendi
LAPİTAK MEN TÜY DÖKÜCÜ KREM 100 ML
₺26,95 KDV Dahil
Tükendi
DEPILISSE TÜY DÖKÜCÜ KREM 100 ML
₺23,50 KDV Dahil

TÜY DÖKÜCÜ KREM

Erkek kadın demeden pek çok kişi istenmeyen tüylerden şikâyetçi olabilir ve çeşitli epilasyon yöntemlerine yönelebilir. Bu tüylerden kurtulmak için çok çeşitli yöntemler bulunsa da, bunların birçoğu acılı ve zahmetlidir. Bu yüzden de kökten tüylerin alımında en sık başvurulan yöntem, tüy dökücü krem çeşitleridir. Geliştirilmiş formül ve zengin içeriğe sahip olan bu kremler tüylerin köklerini zayıflatarak dökülmesini sağlamaktadır. Üstelik oldukça kısa bir vakitte işlemin tamamlanmasına izin veren bu uygulama, kullanım kolaylığı sayesinde de memnuniyet kazanmaktadır. Sprey, losyon ya da krem gibi çeşitli yapısal formlarla üretilen seçkiler Nebioğlu Kozmetik koleksiyonlarında sizleri karşılamaktadır. Veet, Lapitak, Sesu, Depilisse ve Vivet markalarının ürünleri en hassas ciltlerde bile maksimum sonuç almayı hedeflemektedir. Siz de kendiniz için en uygun ürünlere avantajlı tekliflerle ulaşmak için göz atmaya devam edin!

Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır?

Tüy dökücü krem kullanımına başlamadan önce küçük bir bölgede deneyerek herhangi bir alerjik reaksiyon gösterip göstermediğini görmelisiniz. Uygulamaya başlamak için en uygun zaman duş önceleridir. Uygulama yapacağınız bölgenin temiz ve kuru olduğundan emin olduktan sonra ince bir tabaka halinde sürülmelidir. Bu aşamanın dengeli ve eşit bir şekilde yapılması çok daha pürüzsüz sonuçların alınmasını sağlayacaktır. Yaklaşık 10 dakika kadar bir bekleme süresinin sonrasında ise arındırabilirsiniz. Bunu temiz bir bezle yapabilir, ardından da su ile durulanmasını sağlayabilirsiniz. Tüy dökücü krem kullanımında bir diğer dikkat etmeniz gereken nokta ise doğru ürün tercihidir. Koleksiyonlarda yer alan ince tüylere, hassas ciltlere ya da erkeklere özel formlardan sizin için en uygununu kullanmanız gerekmektedir.

Tüy Dökücü Krem Erkek

Erkekler de en az kadınlar kadar çeşitli epilasyon yöntemlerine başvurur. Fakat onların en sık tercih ettiği yöntem tüy dökücü krem uygulamalarıdır. Bunu bilen çeşitli markalar ise beylere özel seçkileri geliştirerek çok daha iyi bir sonuç elde etmeyi sağlamaktadır. Erkek cildini ve sert tüyleri hedefi altına alan bu ürünler bacak, kol ve koltuk altı bölgelerinde kullanılabilmektedir. Üstelik içeriğindeki e vitamini sayesinde cilde zarar vermezken ekstra yumuşaklık kazandırabilir. İçeriğinde lavanta esansları kullanılan seçkiler, aynı zamanda oldukça hoş kokulara sahiptirler. Böylece rahatsızlık hissinin oluşmasına izin vermez ve işlem süresince kullanım kolaylığı sağlayarak beğenileri toplar. Siz de Nebioğlu Kozmetik tarafından sunulan tüy dökücü krem çeşitlerine sahip olmak için pek çok ödeme kolaylığından yararlanabilir, güvenli alışveriş ile cilt bakımınızı zenginleştirebilirsiniz!