Kuaför Malzemeleri

Kuaför Malzemeleri Seçiminde Profesyonel Çözümlere Odaklanın

Saç şekillendirme konusunda gerek kişisel tercihlerin hızlı bir şekilde gelişmesi, gerekse dünyada saç trendlerinin anlık değişimler yaşaması ile saç modası da hızlı değişimlere uğramaktadır.  Günümüzde saçlara şekil vermek için kullanılan kuaför malzemeleri zengin çeşit ve detay barındıran komplike sistemler haline gelmiştir. Dolayısıyla özellikle bayan kuaförü olarak hizmet veren işletmeler müşterilerinden gelen talepleri doğru ve hızlı bir şekilde karşılayabilmek için gereken altyapı desteğine ve malzeme parkına sahip olmalılar. 

Kuaför Malzemeleri Fiyatları Kalite ile Belirlemektedir

Bir kuaförün talepleri yerine getirirken kullanmış olduğu tüm ekipmanın dayanıklı malzemelerden üretilmeleri, hijyen gibi son derece önemli bir konuda hataya ve riske yer bırakmayacak derecede hızlı temizlenebilmesi gerekir. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen kuaför malzemeleri fiyatları ile dikkat çekerken, Uzakdoğu'nun kalitesiz ve sağlıksız kuaför malzemelerinin düşük fiyatına aldanan pek çok kuaför yaptığı yanlıştan acı tecrübeler sonucunda dönerek bilinen kaliteye sahip malzemelere yönelmiş bunun sonucu olarak da cebinden daha fazla para çıkmıştır. 

Kapıda Ödeme Kuaför Malzemeleri Almak İsteyenlerin Çözümü Oldu

Kuaförlük mesleğinde kısa bir süre de olsa mola verme şansı hemen hemen hiç yoktur. Bir biri ardına gelen müşterilerin yapılan işlemin ardından mekanda beklemeleri, anlık saç kesim, bıyık aldırma, manikür ya da pedikür gibi ihtiyaçlar için gelenleri de düşündüğümüzde bir kuaförün belli bir süre de olsa süre iş yerinde olamaması ihtimalini yok etmektedir.  Bu durumda bir kuaförün makine parkını, araç gereçlerini yenilemesi için internetten sipariş vermesinden başka seçenek kalmamaktadır. Bu konuda yapılan uyarıların da dikkate alınması ile sanal ortamda alım satım yaparken güvenli ticaret unsurlarının devreye girmesi karşılıklı güven için son derece önemlidir. Bu güvenin bir sonucu olarak geliştirilen kapıda ödeme kuaför malzemeleri alanında büyük avantaj sağlayan bir gelişme olarak dikkat çekmiştir.

Bayan Kuaför Malzemeleri Siparişi Vererek Kazananlar Arasına Katılın

İş kaybı riskinin yanında, ekipman parkını da geliştiremeyerek, gelen talepleri karşılayamamak bir kuaför için müşteri ve imaj kaybı anlamına gelir ki bu kendine has özellikler gösteren kuaförlük mesleğinde kabul edilebilecek bir konu değildir. Hızla gelişen trendlere bağlı olarak geliştirilen ekipmanlara sahip olmadan saç modasının trendlerini talip edebilmek ve müşterilere uygulayabilmek neredeyse imkansızdır. Hal böyle olunca 

bayan kuaför malzemeleri


konusunda yenilikleri yakından takip ederek müşterisiyle buluşturan markalar rakiplerine oranla pazarda bir adım öne çıkmaktadır.

Kablolu ve Kablosuz Saç Kesim Makinası

₺849,95 KDV Dahil

Profesyonel Sakal Kesme Makinası

₺495,00 KDV Dahil
Hacim Kremi Pürüzsüz, hacim veren güçlü formül
₺64,95 KDV Dahil
Güçlü Doku ve Ayırma Kontrollü Krem Wax 
₺54,95 KDV Dahil
Saç Şekillendirici Mat Krem Wax 
₺52,95 KDV Dahil
Passionate Saç Şekillendirici Pudra Güçlü Mat 20 g
₺17,95 KDV Dahil
Passionate Saç Şekillendirici Hacim Pudra 20 gr
₺17,95 KDV Dahil
Mighty Matte güçlü Tutucu Mat Wax
₺55,00 KDV Dahil
BaByliss Pro 2231E Saç Maşası 16 mm
₺449,95 KDV Dahil
Fönsan Fön Makinası 4200 Model
₺134,95 KDV Dahil
Babyliss Saç Maşası Titanium El Ayarlı 16 Mm 2171 Tte
₺334,95 KDV Dahil
1 2 3 >