EPİCURE KARTUŞ SEDEFLİ 100 ML
₺11,95 KDV Dahil
Tükendi
EV TİPİ AĞDA SETİ (AZULEN)
₺49,95 KDV Dahil
Tükendi
EV TİPİ AĞDA SETİ (SİYAH)
₺49,95 KDV Dahil

Kartuş Ağda

Isıtıcılar yardımıyla kullanıma hazır hale getirilen kartuş ağda, pratik olması ve uzun bir süre boyunca cildin pürüzsüz kalması gibi özellikleri nedeniyle popüler olarak tercih edilmektedir. Kuaförler, güzellik salonları ve ağda salonlarının ayrılmaz bir parçası olan bu ağda tipi, belki de en çok kullanılan formudur. Standart paketleri yüz mililitre hacminde bulunan ağdaların, elli mililitre gibi farklı alternatifleri de mevcuttur. Kullanım amacınıza, miktarınıza ve sıklığınıza bağlı olarak farklı hacimlerdeki seçeneklere göz atabilir veya toplu alım fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Pudralı ve pudrasız seçenekleri bulunan ürünlerin farklı markalarda farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır. Her açıdan birçok farklı seçeneğin ve özelliğin sunulduğu bu ürünlere sayfamızda yer alan ürün portföyünden ulaşabilirsiniz.

Kartuş Ağda Özellikleri

Uzun vadede en fazla fayda sağlayan epilasyon türleri arasında yer alan ağdanın, ilk bakışta akla gelmeyen özellikleri de bulunmaktadır. Cilt üzerindeki tüylerin kökünden alınmasını sağlayan kartuş ağda, ölü deri tabakasının da temizlenmesini sağlar. Cildin canlanmasına yardımcı olur. Ölü deri tabakasını atmış olan bir cilt, daha sağlıklı bir hal alır. Ayrıca gözenekleri de açılır. Cilt nefes alır. Uzun vadede ve kısa vadede birçok yarar görülür. Ağdanın diğer tüy alma alternatiflerine oranla daha çok tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden birisi, tüyleri kökünden almasıdır. Bu özelliği, daha sonrasında çıkan tüylerin daha ince ve daha zayıf çıkmasını sağlar. Sertliği azalmış olan tüylerin daha sonraki ağda işlemleri sırasından alması da kolaylaşacaktır. Daha seyrek çıkan tüylerin, çıkma süresi de uzamış olacaktır. Uzun vadeli bir ağda kullanımı sonucu, uygulanması gereken işlemlerin sıklığı azalacaktır. Bu işlemlerde harcanan zamandan tasarruf sağlanırken ekonomik açıdan da faydaları görülecektir.

Pudralı Kartuş Ağda

Pudralı ve pudrasız ağdanın sunduğu farklı özellikler, sağladığı farklı faydalar bulunmaktadır. Pudralı ağda özellikle daha hassas ve tahriş olma eğilimi gösteren ciltlerde kullanılır. Vücudun narin bölgeleri için pudralı tiplerini kullanıp kalan yerler için pudrasız olanlar kullanılabilir. Profesyonel amaçlar için ağda alıyorsanız her iki tipteki kartuş ağda seçeneğini bulundurarak müşterilerinize alternatif sağlayabilirsiniz. Tüm kartuş ağda çeşitleri, markaları ve seçeneklerine bu sayfada yer alan ürünleri sıralayarak ulaşabilirsiniz. Ağda için gereken malzemeleri set şeklinde alabilir veya ihtiyaç duyduğunuz ürünlerin tekli alım fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Uygun fiyat aralıkları ve kampanyalar sayesinde alışverişinizi büyük bir mutlulukla tamamlayabilirsiniz.