Mister Fön Makinesi 5200 Turbo 2400 Watt
₺144,95 KDV Dahil
Fönsan Fön Makinası 4200 Model
₺134,95 KDV Dahil
Fönsan Turbomac Tmc-922li Saç Kesme Makinesi
₺189,95 KDV Dahil
MİSTER FÖN MAKİNESİ TURBO 3200CLR 2400 W PEMBE
₺132,95 KDV Dahil
MİSTER FÖN MAKİNESİ TURBO 3200CLR 2400 W TURUNCU
₺132,95 KDV Dahil
MİSTER FÖN MAKİNESİ TURBO 3200CLR 2400 W MOR
₺132,95 KDV Dahil
MİSTER FÖN MAKİNESİ TURBO 3200CLR 2400 W MAVİ
₺132,95 KDV Dahil
MİSTER FÖN MAKİNESİ TURBO 3200CLR 2400 W KIRMIZI
₺132,95 KDV Dahil
MİSTER FÖN MAKİNESİ TURBO 3200CLR 2400 W BEYAZ
₺132,95 KDV Dahil
Tükendi
Turbo Profesyonel Fön Makinası 2200 Watt
₺110,00 KDV Dahil
Tükendi
FÖNSAN SAÇ KESME MAKİNESİ TMC 928
₺229,95 KDV Dahil
Tükendi
GOLDMASTER TARZ SAÇ KESİM MAKİNESİ
₺274,95 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

Profesyonel Fön Makinesi

Yüksek ısı sayesinde saça şekil vermeye ve ıslak saçları kurutmaya yaran fön makinesi, sağlıklı saçlara sahip olmak için oldukça önemlidir. Bu nedenle Nebioğlu Kuaför farkıyla sizlerle buluşturulan profesyonel fön makinesi çeşitleri, her yönden konforlu ve kaliteli bir süreç sağlar. Markanın sunduğu ürünler, farklı hız ayarlarına sahiptir. Kademeli ayar fırsatı, gelen hava akımının hızını saçınızın o anki ihtiyaçlarına uygun olarak ayarlama imkânı sunar. Bu şekilde estetik açıdan ideal sonuçlar elde etmekle kalmayıp aynı zamanda uzun vadede saçınızın sağlığı için de faydalı bir seçim yapmış olursunuz. Makinelerde sadece hız ayarı değil, aynı zamanda sıcaklık ayarı da isteğinize uygun olarak ayarlayabileceğiniz kademelere sahiptir. Böylelikle makineyi kullanırken her açıdan kendi saç ihtiyaçlarınıza uygun bir süreç yaratabilirsiniz, kullanım deneyiminizi buna göre ayarlayabilirsiniz.

Profesyonel Fön Makinesi Çeşitleri

Fön makinesi ile saça verilecek şekli iki unsur belirler. Birincisi, fönü tutan kişinin kullanım şeklidir. İkincisi ise fön başlığıdır. Nebioğlu Kuaför kalitesinde sizlerle buluşturulan profesyonel fön makinesi seçenekleri arasında ikinci unsura isteklerinize uygun olarak yön verebilirsiniz. Ürünler birden fazla başlık seçeneğiyle birlikte gelir. Böylelikle oluşturmak istediğiniz görünüme uygun başlığı tercih edebilirsiniz. Bu sayfadan kolaylıkla ulaşabileceğiniz ürünler estetik açıdan olduğu kadar teknik detaylar açısından da maksimum performans gösterir. Yüksek verimliliği minimum enerjiyle sunar ve harcadığı elektrik göz önünde bulundurulduğunda tasarrufa yardımcı olur. Sıcak havayı üfleyen teknolojisi son gelişmelere uygun yüksek bir performans sunar. Makinenin üflediği sıcaklık seçtiğiniz sıcaklık ayarına uygun olarak değişmektedir.

Farklı Renk Seçenekleri ile Fön Makineleri

Klasik siyah profesyonel fön makinesi çeşitleri, ürün portföyünde yer almaktadır. Ancak seçenekler bununla sınırlı değildir. Eğlenceli ve dinamik bir görünüm arayanlar için, kırmızı, beyaz, pembe, mavi, turuncu gibi farklı ürün seçenekleri de mevcuttur. Geniş ürün portföyü sayesinde herkes kendi isteklerine ve ihtiyaçlarına uygun olan ürüne ulaşabilir. Saçlara şekil verirken veya kuruturken hareket özgürlüğüne sahip olmak, oluşturulacak sonuçların estetik güzelliğini direkt olarak etkiler. Bu hareket özgürlüğünü garantilemek ve konforlu bir kullanım süreci sağlamak için fönlerde ekstra uzun kablo kullanılmıştır. Kablonun uzunluğu sayesinde prize fazla yakın kalmayı dert etmeden istediğiniz işlemleri uygulayabilirsiniz. Fön makineleri, uzun süreli olarak kullanılabilen araçlardır ve sürekli kullanımı sonucu iç mekanizması kirlenebilir. Bu sorunun önüne geçmek için temizlenebilir hava filtresi mevcuttur. Havadan topladığı tozlar gibi biriken maddeleri bu filtrelerden kolaylıkla temizleyebilir ve saçlarınızdaki mükemmel sonuçları hijyen içerisinde elde edebilirsiniz.