Alüminyum Folyo

Güzellik salonlarının ve kuaförlerin olmazsa olmaz parçalarından birisi alüminyum folyodur. Bu malzemenin varlığı çok fark edilmese de yokluğunda eksikliği fazlaca hissedilmektedir. Saç boyama işlemi sonrasında boyanın saç tellerine yüzde yüz şekilde işlemesine yardımcı olur. Saç tutamlarını birbirinden ayırarak kategorilere böler. Bu bölme işlemi hiçbir saç telinin boyanmadan geçilmemesine yardımcı olur. Ayrıca boyanın daha etkili bir şekilde saça işlemesini sağlar. Alüminyum folyo, farklı paket seçenekleriyle Nebioğlu Kuaför kalitesinde sizlerle buluşturulur. Bu farklı paket seçenekleri içerisindeki ürünlerin hem hacimleri ham uzunlukları hem de genişlikleri farklılıklar göstermektedir. Ürünlerin boyutları da dahil olmak üzere onlar hakkındaki çeşitli bilgilere kendi sayfalarından kolaylıkla ulaşabilir, tercihinizi buna göre yapabilirsiniz.

Alüminyum Folyo Boyutları

Herkesin kendi isteklerine, ihtiyaçlarına ve kullanım amacına uygun ürün seçeneğine ulaşması için farklı boyut seçeneklerinde sunulmaktadır. Örneğin bin yedi yüz gram ağırlığında alüminyum folyo olduğu gibi aynı genişlikte yedi yüz gramlık bir seçenek de bulunmaktadır. Standart olarak on beş santim genişliğe sahip olan bu ürünler arasında farklı alternatifler de mevcuttur. Gramın yanı sıra metre cinsinden kategorize edilmiş ürünler de mevcuttur. Bu bağlamda ölçülmüş yüz elli metre, üç yüz metre gibi ürün seçenekleri bulunur. Ürünlerin boyutları gibi teknik özelliklerinin yanı sıra estetik özellikleri açısından da alternatifleri mevcuttur. Metalik alüminyum rengindeki klasik ürünler, sunulan tek seçenek değildir. Pembe, mavi, sarı ve beyaz gibi renklerle bezenmiş olanlar da vardır. Kullanıldıkları ortama renk katan bu ürünler, klasik alüminyuma dinamik bir alternatif niteliğindedir.

Alüminyum Folyo Özellikleri

Bu malzeme, temelinde ısıyı koruma özelliğinden dolayı popülerlik kazanmıştır. Ayrıca saçları birbirinden ayırarak ince tutamlar halinde işlem görmelerine imkân vermesi, eşit ve dengeli bir görünüm elde etmenin anahtarı niteliğindedir. Oldukça dayanıklı olan alüminyum folyo, toplu alımlara uygun olması ile de dikkat çekiyor. Sürekli olarak ihtiyaç duyulabilecek bir madde olduğundan büyük miktarlarını içeren hacimli paketler halinde satılabiliyor. Doğası gereği bozulma veya belli bir süre geçtikten sonra dahi kullanılabilme özelliği gösteren bu maddenin fazlasını bir köşeye kaldırabilirsiniz. İhtiyaç duydukça kullanabilir, dayanıklılık özelliği sayesinde uzun bir zaman geçse dahi kullanabilirsiniz. Saçlara renk veren her kuaförün olmazsa olmazı bu malzeme, uygun fiyat aralıkları ve internet üzerinden alışverişin konforuyla sizlere sunulur. Tercihinizi yaptıktan sonra evinizin konforundan ayrılmadan bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Nebioğlu Kuaför kalitesini ve hızını yaşayabilirsiniz.