Vi-Vet Granul Sir El Ağdası Natural Soyulabilir Inci Ağda 1000gr
₺66,02 KDV Dahil
Vivet Granül Pudralı  Ağda 1000 ML
₺55,39 KDV Dahil
SEDYE ÖRTÜSÜ (50'Lİ PAKET) RNS
₺89,05 KDV Dahil
Tükendi
Ossion Sir Ağda Sonrası Bakım Köpüğü 300 Ml
₺14,80 KDV Dahil
Tükendi
Veet Ağda Bandı Naturals 12'Li Shea Yağı Hassas Ciltler
₺21,50 KDV Dahil
Tükendi
Tanaçan Xanitalia Soyulabilir İnci Ağda Black - Siyah 1000gr
₺85,95 KDV Dahil
Tükendi
Veet Hassas Ciltler için Ağda Bandı 12'li
₺19,95 KDV Dahil
Tükendi
Tanaçan Konserve Temizlik Kartonu (10Lu)
₺3,95 KDV Dahil
Tükendi
OSSİON CİLT VE HÜCRE YENİLEYİCİ SOLÜSYON 125 ML
₺12,95 KDV Dahil

Boncuk Ağda

Pratik olması, acı hissini azaltması ve çıkan tüyleri seyrekleştirmesi gibi birçok faydasından dolayı son zamanlarda popüler olarak tercih edilen epilasyon tiplerinden birisi boncuk ağdadır. Yuvarlak küçük görünümlerinden isimlerini almış olan bu ağda tipi, çeşitli kuaförler ve güzellik salonlarında diğer seçeneklerin yanında bir alternatif olarak sunulmaktadır. Özellikle normal tipteki ağda sonucunda uzun süreli kızarıklık, kaşıntı ve yanma hissi gibi problemlerle karşılaşan, hassas cilde sahip kişiler, bu ağda tipini gönül rahatlığıyla tercih etmektedir. Cilt üzerine kolaylıkla sürülen ağda, soğuduktan sonra bez kullanılmadan çekilmektedir. Kıl köklerine direkt olarak yapışarak temelden alınmasını sağlar. Bu özelliği deri altında kalan siyah noktaların ve ufak tüyler gibi sorunların önüne geçmektedir. İstenilen pürüzsüz görünümü elde etmenizi garantilemektedir.

Boncuk Ağda Özellikleri

Kullanımı oldukça kolay olan bu ağda tipi, zamandan da tasarruf etmenizi sağlar. Diğer alternatiflerinin aksine boncuk ağda ile bez gibi ekstra bir malzemeye ihtiyaç duymadan işleminizi tamamlayabilirsiniz. Deri üzerinden direk olarak çekilebilmektedir. Bir bezle çekilmeyip deriden soyuluyor olması, tahriş gibi problemleri minimuma indirecektir. Küçük yuvarlak şekilde olan ağda, paketinden çıkartıldıktan sonra ısıtıcıda istenilen kıvama getirilir. Daha sonra işlem yapılacak deriye direkt sürülür. Uzun vadede kullanım sonucunda kıl köklerini azaltan bu ağda tipi, seyrekleşmelerini de sağlayacaktır. Ayrıca geri çıkma hızlarını da azaltacaktır. Yani ağda sonucunda elde edeceğiniz pürüzsüz cildin keyfini daha uzun bir süre çıkartabileceksiniz. İçerisinde bulunan maddeler sayesinde cildinizdeki yumuşaklığı daha fazla hissedebileceksiniz. Ağdanın karışımına kıl köklerini beslemek yerine onları zayıflatan maddeler de eklenmiştir. Böylelikle daha sonra çıkacak olan tüylerin daha zayıf, daha yumuşak ve daha ince olduğunu da görebilirsiniz. Sadece kısa vadede değil, uzun vadede de tüm faydalarından yararlanabilirsiniz.

Boncuk Ağda Fiyatları

Nebioğlu Kuaför farkıyla sizlerle buluşturulan ürün portföyünde çeşitli boncuk ağda seçenekleri bulunmaktadır. Kullanacağınız ortama, ağdayı kullanma sıklığınıza ve miktarına uygun olarak bu seçenekler arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Boncuk ağdalar, farklı fiyat aralıklarında sizlerle buluşturulur. Bu sayfadaki ürünleri sıralayarak bu fiyat aralıklarını görebilir, ürünler hakkında daha fazla bilgi edinmek için kendi sayfalarına bakabilirsiniz. Bilgiler arasında bulamadığınız aklınıza takılan her türlü soru için Nebioğlu Kuaför’ün iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Tercihinizi yaptıktan sonra alışverişinizi tamamlamak artık çok kolay. İnternet üzerinden alışveriş konforunu sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Tek tıkla işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Evinizin konforundan ayrılmadan ihtiyacınız olan ürünlere sahip olabilirisiniz.