Ağda Bezi

İşlem sonrası en uzun süreli pürüzsüzlük hissi sunan epilasyon türleri arasında ilk sıralarda ağda gelir. Bu doğal tüy alma yöntemi uzun yıllardır popüler olarak tercih edilmektedir. Tüyleri kökünden alan yapışkan bir madde olan ağda, bir bez yardımıyla cilt üzerinden çekilir. Ağda bezi, tüylerin çekilmesini sağlayan araç olduğundan işlem sonucunda elde edilen memnuniyeti de direkt olarak etkilemektedir. Sürülen ağdayı tam olarak kavrayan ve geride kalıntı bırakmadan çeken bir yapıya sahip olması gerekir. Geride ağda bırakması durumunda hem istenilen pürüzsüz sonuçlar elde edilemeyecek hem de geride oldukça rahatsız edici ve yapışkan bir iz bırakmış olacaktır. Bezin kalitesi ve performansı, birçok açıdan yapılan işlemi etkileyen faktörlere sahiptir. Nebioğlu Kuaför farkıyla sizlerle buluşturulan ürün portföyünde farklı uzunluk seçenekleri bulunan yüksek kaliteye sahip çeşitli alternatifler yer almaktadır.

Ağda Bezi 100 Metre

Kullanım sıklığınıza ve miktarınıza bağlı olarak tercihinizi yapabilmeniz için farklı uzunluk seçenekleri halinde ürünler sunulmaktadır. Yüz metre gibi uzun seçeneklerin yanı sıra on metre ve elli metre alternatifleri de mevcuttur. Kuaför veya güzellik salonu gibi profesyonel amaçlarla kullanım için ağda bezi alıyorsanız daha uzun seçeneklere göz atabilirsiniz. Bireysel kullanım için arıyorsanız kısa uzunluktaki seçenekler yeterli olacaktır. Ürünlerde farklı alternatiflerin sunulduğu tek konu, uzunlukları değildir. Ayrıca bezlerin kesilmiş veya bütün haldeki seçenekleri de bulunmaktadır. Kesilmiş bezler, paketlerinden kullanıma hazır halde çıkmaktadır. Özellikle profesyonel amaçlarla kullanım için bu alternatif, popüler olarak tercih edilmektedir. Bütün haldeki bezler ise, kullanılacak parçanın uzunluğuna kendi karar vermek ve ihtiyaçlarına uygun olarak ayarlamak isteyenler tarafından tercih edilen seçenektir.

Ağda Bezi Kumaşı

Hem profesyonel amaçlarla kullanımda hem de bireysel kullanım için büyük bir memnuniyetle tercih edilen bu ürünlere Nebioğlu Kuaför aracılığıyla sahip olabilirsiniz. Uygun fiyat aralıkları ve ekonomik fırsatlara sahip olan seçeneklerinizi görmek için bu sayfada bulunan ürünlere göz atabilirsiniz. Farklı uzunluklara sahip bez seçeneklerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kaliteli ağda bezi sayesinde uygulanan bir işlem sonucunda daha yumuşak, daha ince ve daha yavaş çıkan tüylerin tadını çıkartabilirsiniz. Bu epilasyon türünün uzun vadede sağladığı sayısız faydadan yararlanmaya başlayabilirsiniz. İşlemi uygulayan kişinin el becerisi kadar kullanılan malzemelerin kalitesi de elde edilen sonuçları etkileyecektir. Bu bezler sayesinde yapacağınız işlemlerde cilt üzerinde kararma ve lekelenme gibi problemlerle karşılaşmazsınız. Yumuşacık bir cilt ve pürüzsüz sonuçlar elde edersiniz.