Selective Boya Akıtıcı 2*100 Ml
 
₺60,00 KDV Dahil
Organic Naturlite Toz Saç Açıcı Mavi 500g
₺74,20 KDV Dahil
Radical Color Yoğun Açıcı Pudra Set
₺9,95 KDV Dahil
OLAPLEX SALON INTRO KİT
₺2.095,00 KDV Dahil
Loreal Professionnel Blond Studio Platinium Plus Hamur Açıcı 500 ML
₺156,76 KDV Dahil
ELEMENT PERMA İLACI 0 NO (ZOR SAÇLAR) 125 ML
₺25,30 KDV Dahil
ELEMENT PERMA İLACI 1 NO (NATUREL SAÇLAR) 125 ML
₺25,30 KDV Dahil
ELEMENT PERMA İLACI 2 NO (BOYALI SAÇLAR) 125 ML
₺29,95 KDV Dahil
Tükendi

9 Tona kadar saç açmayı sağlar.

₺190,00 KDV Dahil
Tükendi
NEWWELL ORYEL MAVİ 1000 ML
₺39,95 KDV Dahil
Tükendi
Radical Toz Açıcı Mavi 900 Gr
₺74,20 KDV Dahil
Tükendi
Kezia Profesyonel Oryel Toz Açıcı 500 Gr
₺66,95 KDV Dahil
Tükendi
Blond Spark Pro Carbon & Keratin Toz Açıcı 500 gr
₺59,35 KDV Dahil
Tükendi
ORGANİK REVAMP 1000 ML
₺344,95 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Tükendi
LOREAL CASTING RENK AÇICI JEL 100 ML
₺29,95 KDV Dahil

Saç Açıcı

Saçlarınızda elde etmek istediğiniz parlak renklere ve canlı görünümlere ulaşmak için ilk önce mevcut renginizden kurtulmanız gerekiyorsa saç açıcı bunu kolaylıkla başarmanızı sağlar. Özellikle mevcut saç renginden daha renge geçmek isteyenlerin en büyük sorunu, koyu rengin açık olana göre daha baskın gelmesidir. Açık renk boyansa bile koyu renk alttan görünmekte ve istenilen tonun tutturulmasını imkânsız hale getirmektedir. Saç açıcılar bu problemin yüzde yüz çözülmesini sağlayan bir cevap gibidir. Renk açıcı kimyasallar ile mevcut saç rengini yok eder. Boyama işlemine geçildiğinde istenile tüm renk tonlarına ulaşmayı mümkün hale getirirler.

Saç Açıcı Krem

Saç açma, yavaş ilerlenmesi gereken bir süreçtir. Bu sürecin uzunluğu, mevcut saç renginiz, ulaşmak istediğiniz saç rengi ve kullandığınız saç açıcı gücüne bağlı olarak değişir. Bu sayfada yer alan ürün portföyündeki tüm seçenekler, yüksek verim sunan kaliteli açıcılardır. Bu malzemeler ile gereğinden hızlı gidilmesi, saç üzerinde yıkıcı sonuçlar yaratılmasına neden olabilir. Saç açma sürecinde alanında profesyonel ve bilgili olan kişilerden yardım almak veya konu hakkında yeterli bilgiye sahip olmak çok önemlidir. Ancak bu şekilde hayallerinizdeki görünüme ulaşabilir ve parlak saç renklerini taşıyabilirsiniz. Nebioğlu Kuaför kalitesinde sizlerle buluşturulan tüm ürün seçenekleri maksimum performansı ve kolay bir işlem sürecini beraberinde getirir. Açıcıların içerisinde yer alan maddeler özenle seçilmiştir. Saç tellerine kolaylıkla tutunan bu maddeler, kremsi dokusu sayesinde sıkıca yapışarak içine işler. Zengin yapısı sayesinde farklı açma tekniğine uygun ideal bir formüle sahiptirler.

Saç Açıcı Toz

Saç açıcı, krem, jel ve toz gibi oldukça farklı formlarda sunulan seçeneklere sahiptir. Hepsinin temelde yarattığı sonuçlar aynı olsa da her formun işlem süreci farklı olacaktır. Bu seçeneklerin her birine sayfada yer alan geniş ürün portföyünden ulaşabilirsiniz. Aralarından yapacağınız seçimi, uygulama sürecinde elde etmek istediğiniz deneyimi göz önünde bulundurarak yapabilirsiniz. Tüm açma teknikleri için kullanımı uygun olan bu malzemelerin içerisindeki özel moleküler yapı, işlem sırasında saçın fazla kızıl veya fazla turuncu gibi uç noktalara kaçmasını engeller. Üstüne uygulanacak olan boya için nötr bir zemin yaratır. Herhangi bir rengin tüm canlılığını ve parlaklığını ortaya koyması için fırsat sunar. Bu profesyonel işlem, uzman kişiler tarafından kolaylıkla yapılabilir. Açıcılar, malzemenin uygulanacağı süreyi olabilecek en kolay ve en sorunsuz şekilde geçirecek kimyasal maddelerin bir birleşimidir. Saç açma işlemi sayesinde, tüm saç renklerine giden kapıları açabilirsiniz.