Vital Saç Boyası 60 Ml

Marka : Vital
Fiyat : ₺6,95(KDV Dahil)

Vital Saç Boyası 60 ML

 

Vital Saç Boyası  

Vital saç boyası ürünleri Schwarzkopf tarafından üretilmekte olup kullandığı özel formül ile övünmektedir. Ana markanın yüzyılı geçen deneyimi ve özel boya uzmanları sayesinde Vital hem saçı canlandırarak korumakta hem de doğal görünümlü renkler sunmaktadır. Formülünde sunulan profesyonel pigmentler sayesinde ürünler üzerinde gösterilene en yakın sonuçları vermektedir. Kökten uca kapatma sağlayan ürünler %100 çalışma iddiasını kanıtlayacak gibi görünüyor zaten bu sayede Türkiye pazarında çoktan bir yer edindi.

Vital Saç Boyası Kullananlar

Türkiye'ye girdiği günden beri giderek daha popüler hale gelen Vital saç boyaları pigment bloke sistemi adı verilen bir yöntem kullanmaktadır. Bu yöntem Vital saç boyası kullananlar açısından büyük kolaylıktır çünkü yeni renk pigmentlerinin saça tutunarak rengin ilk boyandığı hali ile çok daha uzun bir şekilde saçta kalmasını sağlamaktadır. Dolayısı ile kullanıcılar uzun vadede boyaya harcanan paradan tasarruf etmekte ve akma yaşanmadığı için kıyafetlerden havlulara çok daha az uğraştıran Vital ile zamandan kazanmaktadır. Kullanım kolaylığı tüp formunda da devam etmektedir. Krem boya olarak geçen Vital ürünleri yumuşak ve rahat bir uygulama sağlamaktadır.

Vital Saç Boyası Toptan

Sunduğu renk tonları ile Vital saç boyası kuaförler tarafından da tercih edilmektedir. Özellikle kalıcılığı ve net çıkan renkleri Vital'i tercih edilmeye değer yapmaktadır. Vital saç boyası toptan alınacaksa bunun için en uygun yöntem güvenilir bir online satış platformuna yönelmektir. Uygun fiyat, ürünlerin uygun saklanması ve zamanında doğru ürünün teslimi iş yaşamı açısından önemli olduğundan toptancı tercihi de önem kazanmaktadır.

Vital Saç Boyası Karamel Tonları

 

Trend renklerin yanı sıra sunduğu kahve, kızıl, sarı ve siyah tonları doğallığı ile dikkat çeken Vital, 25 civarında renk sunmaktadır. En çok tercih edilen ürünler arasında ise Vital saç boyası karamel tonları gelmektedir çünkü karamel birçok saç boyası markasının ürünlerinde sarımsı, turuncu ya da açık kahverengi olarak çıkmaktadır. Kapak rengine olabilecek en yakın şekilde boyayan Vital ise ortaya çok daha gerçekçi ve canlı karamel tonları koyabilmektedir. Aynı durum özgün ve klasik renklerde de görülebilmektedir.