Her Zevke Uygun Saç Boyası

Saç artık vücudun bir parçası olmaktan çıkmış ve bir aksesuar haline gelmiştir. Hem renk hem şekil olarak istediğiniz hale getirebildiğiniz saçları boyamanın pek çok yolu vardır. İlk zamanlarda kınanın saçlara yakılmasıyla oluşan renk değişimi insanlar için esin kaynağı olmuştur. Sonrasında saç boyası konusunda çalışmaya başlayan ve uzmanlaşan kişiler olmuştur. Saç boyası üretilmeye başlandığında birçok kişi için lüks olarak görülmüştür ve fiyatları da çok uygun değildi. Lakin günümüzde gençlerin bile rahatlıkla saç boyalarına ulaşıp saçlarını boyadığını görebiliyorsunuz. Burada dikkat edilmesi gereken nokta şudur: Günümüzde pek çok kozmetik firması sadece kar elde etmek için kanserojen içerikli saç boyalarını piyasaya ucuz fiyatlarla sunmaktadır. Bu yüzden saç boyası alırken kalitesinden emin olmak gerekir.

Saç Boyaları Renkleri

Eskiden saç boyaları bir lüks olarak görülür ve sadece gerektiğinde kullanılırdı. Kadınlar beyazlarını kapatmak için kullanırdı. Bu yüzden kahverengi, sarı, siyah gibi klasik renkler vardı. Lakin günümüzde saçların bir aksesuar olarak görülmesiyle her rengi saç boyalarında görmek mümkün oldu. Saç boyaları renkleri herkesin zevkine ve isteğine uygun hale geldi. Kimileri istediği renge ulaşmak için birkaç rengi üst üste kullandılar. Bu şekilde imkansız renk ortadan kalktı.

Güvenilir Saç Boyası Markaları

Firmaların kar amaçlı ucuz saç boyası üretiminden bahsetmiştik. Kanserojen riskinin farkında olan firmamız belli başlı markalarla anlaşma yapmıştır. Bunları şöyle sıralayabiliriz:

·         Koleston Perfect

·         SupremaColor

·         Selective

·         B. Life bu markalardan yalnızca birkaçıdır. Tüm güvenilir saç boyası markaları sitemizde bulunmaktadır.

Saç Boyası Fiyatları Nasıl?

Saç boyası fiyatları oldukça geniş bir aralığa sahiptir. Çok pahalı ürünler bulabileceğiniz gibi çok ucuz ürünler de mevcuttur. Lakin bu ucuz ürünleri alırken dikkat etmenizi öneririz. Ayrıca saçınızı kuaförde boyatıyorsanız da markası konusunda kuaförünüzle görüşmeniz iyi olacaktır. Bunun dışında her markada üretilmeyen bazı renkler vardır. Bu yüzden bu markalar diğerlerine göre daha pahalı olabilir. Organik boyalar sizi maddi açıdan zorlayabilir lakin gayet güvenilir kozmetik ürünleri de vardır. Bunları da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

1
1.899,00 ₺ KDV Dahil
2.500,00 ₺ KDV Dahil