Saç Bakım Ürünleri

Her daim bakımlı ve çekici görünmek isteyen kişilerin saçlarının bakımlı olması oldukça önem taşır. Saçlar birçok dış etkenden etkilenerek zamanla kırılma, kopma, dökülme, cansız ve mat görünme gibi sorunlarla karşılaşmaktadır. Özellikle yaz aylarında deniz ve güneş gibi saçlar üzerinde olumsuz etki bırakan faktörler ve sürekli saç şekillendirme, boyama gibi işlemlere mağruz kalmış saçlara yoğun bakım uygulanması gerekmektedir. Bu noktada ürün kullanmadan önce saçın yapısına uygun ürünlere yönelmek isabetli olacaktır. Sıklıkla karşılaşılan saç problemleri dökülme, cansız ve mat görünüm, kırılma, koparak dökülme, kepek, kuru ve yıpranmış saçlar olarak sıralanabilmektedir. Ancak bu tip problemler genel olarak işlem görmüş saçlarda ve ince telli güçsüz saçlarda karşılaşılan problemlerdir. İhtiyaca cevap verecek saç bakım ürünleri seçilirken silikon, paraben, parfüm, boya gibi kimyasal içeriği olmayan bitkisel saç bakım ürünlerini tercih etmek gerekmektedir. Bu noktada şampuan, saç kremi, saç maskesi, saç bakım yağı, saç serumu, şekillendirici krem ve köpükler tercih edilirken profesyonel ve içeriği temiz ürünlere yönelmek büyük önem taşır. Saçı yeniden yapılandıran ürünlerin içeriğinde keratin, değerli yağlar, doğal bitkisel ürünler ve saçın doğal yapısındaki maddeler kullanılmaktadır.

Saç Bakım Ürünleri Markaları

Saç bakımı konusunda yerli ve yabancı birçok profesyonel marka vardır. Profesyonel markalar arasından ürün seçimi yaparken saç probleminizi belirlemeli ve saç tipiniz hakkında fikir sahibi olmanız gerekmektedir. Bakım ürünleri ihtiyaca özel olarak üretilmektedir. Seçkin saç bakım ürünleri markaları üstün teknoloji ile üretilirken içeriğindeki onarıcı maddeler ile de beklentilere çözümler sunmaktadır.

Bitkisel Saç Bakım Ürünleri

Saçı yeniden onarmak ve yapılandırmak için dışarıdan takviye olarak uygulanacak profesyonel ürünleri tercih ederken saçın doğal yapısına uyumlu ürünlere yönelmek gerekir. Aksi takdirde saç onarılmayacak ve yoğun kimyasal maddelere mağruz kaldığından ötürü daha da yıpranacaktır. Özellikle silikon, paraben, parfüm, benzofenol, BHA-BHT içeren ürünlerden mümkün mertebe uzak durulması önerilmektedir. Bunun yerine bitkisel saç bakım ürünleri önerilmektedir.

Saç Bakım Ürünleri Tavsiye

Saç bakım ürünleri seçilirken saç hasarlarına uygun ürünler tercih edilmelidir. Saçı yeniden yapılandırırken saçı ağırlaştırmayan ve kuruma-yağlanma gibi sonuçlar vermeyen ürünler kullanılmalıdır. Saç bakımında olabildiğince bitkisel ürünlerin, ve doğal yağların kullanıldığı ürünlere yönelmek gerekir. Özellikle argan yağı, hindistancevizi yağı, keratin, çiçek yağları, badem ve ceviz yağı gibi nemlendirme özelliği olan yağlar seçilmelidir. Profesyonel kuaförler ve dermatologlar tarafından mümkün olduğunca doğal içerikli saç bakım ürünleri tavsiye edilmektedir.

Saç yoğunluğunu artıran bakım programı

₺449,90KDV Dahil

Güçlendirici & Onarıcı Bakım Şampuanı Tüm Saç Tipleri İçin

₺25,50KDV Dahil

Boyalı ve Yıpranmış Saçlar İçin Onarıcı, Renk Koruyucu

 

₺25,50KDV Dahil
İçerdiği Piroctone Olamine sayesinde kepeği meydana getiren iritasyonu ortadan kaldırır.
₺48,50KDV Dahil

 

Saçınızda oluşan sarı yansımaları yok eder.

₺235,00KDV Dahil

 

Yıpranmış Saçlar için Yoğun Nemlendiricili Maske

₺115,00KDV Dahil

 

Her türlü saç derisi problemi için geliştirilmiş şampuan.

₺235,00KDV Dahil

 

Saça yumuşaklık ve parlaklık vererek beslenmesine yardımcı olur.

₺25,25KDV Dahil

 

Her türlü saç derisi problemi için geliştirilmiş şampuan.

₺80,00KDV Dahil
 Mükemmel parlak görünüm  ve ışıltı sağlar. Saçı derinlemesine temizler.
₺114,95KDV Dahil

 

Çoklu kullanımlar için uygundur.Saç tedavisi, banyo yağı ve masaj yağı olarak kullanılabilir.

₺149,00KDV Dahil
Saçtaki istenmeyen yansımaları soğuk tonlar ile nötralize eder
₺25,25KDV Dahil
Erkekler için Normal Saçlar için Enerji veren Şampuan
₺174,00KDV Dahil
Argan Sublime Elixir Argan Yağı 100ML
₺148,00KDV Dahil

 

Argan Özlü Saç Bakım Şampuanı

₺165,00KDV Dahil
Kuru ve Yıpranmış Saçlar için Keratin Mucizesi Serumu 
₺315,00KDV Dahil

 

Yıpranmış, Çok Kuru ve Nemsiz Saçlara Derinlemesine Bakım Sağlar

₺265,00KDV Dahil
Gri & Beyaz Saçlar için Parlaklık veren Şampuan 
₺114,50KDV Dahil

DÜZLEŞTİCİ ETKİLİ BAKIM KREMİ

₺179,95KDV Dahil

İçerdiği Piroctone Olamine sayesinde kepeği meydana getiren iritasyonu ortadan kaldırır.

₺29,90KDV Dahil