Saç Bakım Kremi

En Kaliteli Saç Bakım Kremi

Özellikle saç bakımı ile ilgilenen kadınlar saç güzelliğine ve saç ile ilgili her türlü işlemi yaptırmaya alışıktırlar. Her insanın saç şekli ve yapısı farklı olduğundan verilmesi gereken bakımlarda da farklılıklar gözlenmektedir. Genel bakımın dışındaysa saçlarının parlak, yumuşak, pürüzsüz ve ipek gibi olmasını isteyen herkes saç bakım kremi kullanmalıdır. Banyo yaparken gerekli gördüğünüz kadar şampuanlandıktan sonra kullanacağınız krem ile yumuşacık saçlara kavuşacaksınız.

 Saç Bakım Kremi Nasıl Kullanılır Diyenlere Özel

 Saçların canlı, sağlıklı, dolgun, yumuşak ve çok daha hacimli olmasını isteyen herkes mutlaka saç bakım kremini kullanması gerekmektedir. Saç bakım kremi nasıl uygulanır diyenler bu yazıda bu sorulara ve bakım kremi hakkında ki tüm sorulara cevap bulacaksınız. Hemen hemen her kadının kullandığı bakım kremini şampuanlandıktan sonra ıslak saç uçlarına sürün. Bir süre bekledikten sonra saçınızı bol su ile yıkayarak saçınızı kremden arındırın. Farkı banyodan çıkar çıkmaz hissedeceğinizden emin olabilirsiniz.

 Genel Saç Bakım Kremi Öneriler

 Saç kremi kullanmakta olan birçok kadın, saçları işlem görmüş ve yıpranmış kadınları da uyararak onlarında saç bakım kremi öneriler kısmını okuyarak farklı öneriler sunmaktadır. Saç tipinize göre karar verilen kremler belli bir süre kullanıldıktan sonra kısa sürede saçınıza etki ederek saçlarınızın çok daha parlak ve yumuşak bir hal almasına neden olur. Her koşulda müptelası olacağınız bu kremler sayesinde canınız yanmadan ya da saçlarınızı çekiştirmeden saçlarınızı taramak mümkündür. Uzun süren yumuşaklığın etkisiyse çok daha uzun süre dayanmaktadır.

 Profesyonel Saç Bakım Kremi Ne İşe Yarar?

 Hemen hemen birçok kadın tarafından kullanılmakta olan saç kremleri, saç bakım kremleri ne işe yarar diyenlere çok güzel cevaplar vermektedir. Uzun süreli saç kremi kullanımlarında birçok faydası görülen bu kremler banyoda şampuanlamadan sonra kullanıldığında çok daha güzel ve olumlu sonuçlara neden olmaktadır. Yumuşak, pürüzsüz, sağlıklı, kolay taranabilen, bakımlı ve sağlam saçlara sahip olmak isteyen herkesin mutlaka düzenli aralıklarla saç bakım kremi kullanmasında büyük fayda vardır. Saç tipinize uygun olan saç kremini seçerek hemen uygulamaya başlayabilirsiniz.

Yıpranma Karşıtı Saç Kremi
95,00 ₺ KDV Dahil
124,00 ₺ KDV Dahil
Kuru ve Yıpranmış Saçlar için Saç Bakım Kremi 
55,00 ₺ KDV Dahil
72,00 ₺ KDV Dahil
Yıpranmış ve İşlem görmüş Saçlar için Saç Kremi
99,00 ₺ KDV Dahil
129,00 ₺ KDV Dahil

 

Argan Özlü Saç Bakım Kremi

119,99 ₺ KDV Dahil
156,00 ₺ KDV Dahil
Nemlendirici ve Besleyici Saç Bakım Kremi 
80,00 ₺ KDV Dahil
104,00 ₺ KDV Dahil

Mucize vejeteryan Besleyici Saç Bakım Kremi 

275,00 ₺ KDV Dahil
358,00 ₺ KDV Dahil
Isıya Karşı Koruyucu ve Hacimlendirici Saç Jeli 
70,00 ₺ KDV Dahil
91,00 ₺ KDV Dahil
Güçlü Kontrol Sağlayan Saç Kremi 
42,50 ₺ KDV Dahil
55,00 ₺ KDV Dahil
Besleyici ve Parlaklık verici Saç Bakım Kremi 
115,00 ₺ KDV Dahil
150,00 ₺ KDV Dahil

Davines Replumping Esneklik Kazandiran Yoğunlaştirici Saç Kremi 150ml

 

82,50 ₺ KDV Dahil

 

Cansız Saçlar için Doğal Besleyici Saç Kremi

99,00 ₺ KDV Dahil
129,00 ₺ KDV Dahil