Trim Delüx El ve Ayak Tırnak Makası
₺14,95 KDV Dahil
MANİKÜR GALOŞU (50Lİ PAKET)JÖN
₺5,95 KDV Dahil
BAK SÜT VE BAL MANİKÜR TOZU 500 GR
₺0,00 KDV Dahil
Bak El ve Ayak Manikür Pedikür Tozu Orkide 500 Gr
₺24,70 KDV Dahil
FLOWER KAĞIT TÖRPÜ 10 LU-NK03 0051 (MEJ201P)
₺37,95 KDV Dahil
Trim Delüx Orta Boy Tırnak Makası
₺8,95 KDV Dahil
VİVET SİR AĞDA BANDI YÜZ İÇİN AZULEN (24 ADET)
₺9,95 KDV Dahil
Tükendi
Trim Ayak Tırnak Makası
₺11,90 KDV Dahil
Tükendi
Tanaçan Manikür Pedikür Tozu 500 ML
₺33,95 KDV Dahil
Tükendi
SOLINGEN ÇELİK TÖRPÜ
₺50,00 KDV Dahil
Tükendi
MARİE CLAİRE NASIR VE TOPUK ÇATLAĞI JEL 20 ML
₺21,28 KDV Dahil
Tükendi
Trina Tırnak Eti Makası TRNMKSET0005
₺18,95 KDV Dahil
Tükendi
PEDİKÜR GALOŞU (50Lİ PAKET) JÖN
₺11,95 KDV Dahil
Tükendi
PARMAK ARALIĞI 50 Lİ AK (EVA)
₺9,95 KDV Dahil
Tükendi
Rns Parmak Arası Seperatör 50 Çift
₺11,50 KDV Dahil
Tükendi
Solingen Professional Et Pensi 448 Inox
₺94,00 KDV Dahil
Tükendi
RASPA JİLETİ TRİNA
₺16,37 KDV Dahil
Tükendi
Radical Fresh Manikür Pedikür Tozu 1000 g
₺21,82 KDV Dahil
Tükendi
Trim Easy Hold Manikür Makası
₺19,95 KDV Dahil
Tükendi
Promani Büyüteçli Ayna 10x
 
₺9,95 KDV Dahil

Manikür Seti

El ayak güzelliğine giden yol, manikür - pedikürden geçer. Bu işlemlerden istenilen sonuçların elde edilmesi için uygulayan kişinin deneyimli ve bilgili olmasının yanı sıra kullanılan malzemelerin de kaliteli ve bu iş için özel olarak tasarlanmış olması gerekir. Nebioğlu Kuaför kalitesinde sizlerle buluşturulan pedikür malzemeleri ve manikür seti içeren bu ürün portföyü istenilen tüm özellikleri sunar. Törpü, tırnak makası, tırnak eti makası, tırnak eti pensi, tırnak eti iticisi ve daha birçok malzemenin yer aldığı bu setlerin yanı sıra tekli ürün alım imkanları da bulunmaktadır. İster bir manikür pedikür için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm malzemelerin yer aldığı setlerden birisini alıp ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, ister tekli alım fırsatlarından yararlanarak eksik olan ürünlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Pedikür Malzemeleri Seti

Bakımlı ve estetik bir görünüm yaratan manikür ve pedikürün sağladığı yararlar dış görünümüyle sınırlı kalmamaktadır. Kırılmaya eğilim gösteren tırnaklarınız varsa, tırnaklarınızı uzatırken zorlanıyorsanız veya mat ve donuk görünüyorlarsa, bu işlemlerin büyük yardımı olacaktır. Manikür seti içerisinde yer alan malzemeler, tırnağınıza şekil vererek sağlıksız kenarlardan ve incelmiş köşelerden kurtulmanıza yardımcı olur. Canlı ve parlak görünümünü tekrar kazandırır. Pedikür malzemeleri yaz aylarının vazgeçilmez bir parçası haline gelir. Sıcak havaların gelmesiyle tercih edilmeye başlanan önü açık ayakkabılar, sandaletler ve terlikler, pedikürle göz alıcı bir forma sokulmuş tırnakların sergilenmesi için imkân yaratır. Ancak pedikür yazın olduğu kadar kışın da önemlidir. Ayaklarımız soğuk havalarda sürekli olarak kapalı ayakkabılar içerisinde kaldığından, tırnaklarla ilgili problemlerle karşılaşmak daha kolaydır. Sağlığını kaybeden ve çeşitli sorunların oluştuğu ayak tırnakları sık olarak görülen bir problem haline gelir. Böyle bir durumun önüne geçmek için yapılabilecek en iyi şey, yılın her zamanında manikür pediküre hak ettiği önemi göstermektir.

Sağlıklı Tırnaklar İçin Manikür Pedikür

Sayfada yer alan ürün portföyünde çeşitli set seçenekleri yer almaktadır. Setlerin kendi sayfalarında bulunan bilgiler bölümünden her setin içerisinde yer alan malzemelere ulaşabilirsiniz. Böylelikle uygulayacağınız işlemlere ve ihtiyaçlarınıza uygun malzemeleri içeren seti kolaylıkla bulabilirsiniz. Tekli alım fırsatının sunulduğu ürünler sayesinde alacağınız sete eklemelerde bulunabilirsiniz. Alışveriş sepetinize yapacağınız bu eklemeler sayesinde adeta kendi manikür setinizi oluşturabilirsiniz. Günlük hayatta karşılaştığınız her kirlilik, ellerinize ve ayaklarınıza değdirdiğiniz her madde, girdiğiniz her ortam, tırnaklarınızı etkiler. Çevreden gelen bu kadar kirlilikle karşılaşan el ve ayaklarınıza manikür pedikür malzemeleri sayesinde belirli bir koruma sağlayabilir, aynı zamanda estetik açıdan harika görüntüler elde edebilirsiniz.