VİVET SİR AĞDA BANDI YÜZ İÇİN PUDRALI (24 ADET)
₺9,95 KDV Dahil
VİVET SİR AĞDA BANDI YÜZ İÇİN AZULEN (24 ADET)
₺9,95 KDV Dahil
VİVET SİR AĞDA BANDI YÜZ İÇİN PORTAKAL (24 ADET)
₺9,95 KDV Dahil
Tükendi
Fonex Vanelly Konserve Titanyum 800 ML
₺29,95 KDV Dahil
Tükendi
EPİCURE KONSERVE 280 ML PUDRALI (KUVARS)
₺24,95 KDV Dahil
Tükendi
EPİCURE KONSERVE 280 ML SİYAH (OPAL)
₺24,95 KDV Dahil
Tükendi
EPİCURE MİNİ KONSERVE PEMBE 90 ML (KUVARS)
₺11,95 KDV Dahil
Tükendi
EPİCURE MİNİ KONSERVE SİYAH 90 ML (SİYAH)
₺14,95 KDV Dahil

Konserve Ağda

Vücudun her bölgesindeki istenmeyen tüylerin alınmasında kullanılan ağda tiplerinden birisi konserve ağdalardır. Konserve ağda, kolaylıkla ısıtılabilen bir paketin içinde gelir. Konserve ağda ısıtıcısına, başka bir araca veya pakete gerek kalmadan yerleştirilir. Isınan dış konserve tabakası, içindeki ağdanın ısınmasına ve macun kıvamına gelmesine neden olacaktır. Kullanımı oldukça pratik olan bu ürünler, geride pürüzsüz sonuçlar bırakır. Nebioğlu Kuaför farkıyla sizlerle buluşturulan ürünlerin kalitesi, pürüzsüzlüğü garantileyen özellikler arasında yer alır. Özenle hazırlanmış formüllere ve içeriklere sahip olan bu ağdalar, tüyleri tam olarak kavrayarak geride hiçbir iz bırakmaz. Köklerinden çekilen tüyler sayesinde, deri altında kararmalar veya kısa uçlar gibi kalıntılarla karşılaşılmaz. En kısa boylu tüyler bile kolaylıkla alınabilir. Bu sayfada yer alan ürün portföyü sayesinde yüksek bir performansa uygun fiyat aralıklarıyla ulaşabilirsiniz.

Konserve Ağda Ürünleri ve Çeşitleri

Kullanım amaçlarının profesyonel veya bireysel olmasına bağlı olarak ihtiyaç duyulan ağda miktarı değişiklik göstermektedir. Bir kuaför veya güzellik salonunda kullanım için tercih ediliyorsa sekiz yüz mililitre hacmindekiler gibi büyük hacimdeki ürünler tercih edilebilir. Bireysel kullanım içi ise elli mililitre gibi oldukça küçük alternatifler yer almaktadır. Farklı hacimlerdeki konserve ağda seçenekleri sayesinde herkes ihtiyaçlarına uygun miktarı içeren paketleri bulabilir. Her ağda tipinde olduğu gibi konserve olanlarda da pudralı ve pudrasız alternatifler sunulmaktadır. Ürün bilgileri kısımlarından iki formunun da özelliklerine ulaşabilir, gerekli bilgiyi edindikten sonra tercihinizi buna uygun olarak yapabilirsiniz.

Konserve Ağda Kullanımı

En etkili tüy alma yöntemlerinden birisi olan ağdanın kullanımı oldukça kolaydır. Özellikle bir profesyonel tarafından uygulandığında sayılı dakikalar içerisinde tamamlanan bir işlemdir. Bir ısıtıcı yardımıyla akışkan kıvamını kazanana kadar ısıtılan ağda, konserve tipi sayesinde makine içerisine kolaylıkla yerleştirilir. Ağda ısıtıcılarında bu konservenin yerleştirildiği bölmeler bulunur. Konserve ağda, ısındıktan sonra tüylerin çıkış yönüne sürülür ve ters yönde çekilir. Bir spatula yardımıyla cilt üzerine yayılan ağda, ağda bezi yardımıyla çekilmektedir. Ağdayı cilt üzerine uyguladıktan sonra bir kumaş parçasını andıran ağda bezi, sürülen kısmın üzerine yerleştirilir. İyice yapışması ve ağdanın kavradığı tüyleri tutması için bastırılır. Sürülen tüm ağda tabakasına yapıştığından emin olduktan sonra deriye paralel ve yakın bir şekilde, tüylerin aksi yönde, hızla çekilir. Bu yöntem ile geride kalmış olabilecek az miktarda ağda kalıntıları ve artıkları, epilasyon sonrası yağı kullanılarak giderilebilir. Bu yağ, cildinize uygulandığında adeta bir masaj etkisi yapacak, harika bir oluşturacaktır.