İgora Saç Boyası 60 Ml
İgora Saç Boyası 60 Ml

İgora Saç Boyası 60 Ml

Marka : İgora
Fiyat : ₺29,95(KDV Dahil)

İgora Saç Boyası 60 ML

 

Igora Saç Boyası 60 ML

Schwarzkopf Professional markasınınsaç boya serisi Igora Royal en çok beyazları kapatma gücü ve kalıcı renkleri ile adından söz ettirmektedir. Ana markanın yıllara yayılmış güvenli duruşu da Igora'ya dair beklentiyi yükseltmektedir. Kalıcılıktan feda etmeksizin gerçekçi renkler sunan markanın tonları renk uzmanlarınca tasarlanmakta. Saç dibi ve kafa derisine özen göstererek koruyan Igora saç boyası içeriği sayesinde sürekli kullanımı mümkün kılan ürünler doğal ve beklenmedik birçok farklı ton ve renkte sunulmaktadır. 
 
Igora Saç Boyası Kullananlar
Igora saç boyası beyaz kapama performansının yüksekliği ile ileri yaşlardaki ya da erken beyazlama yaşayan bireylere hitap ederken sunduğu gerçeğe yakın canlı ve trend renkler ile gençlere de önerilmektedir. Üstelik Igora saç boyası kullananlar net açıcılık ve renk kalıcılığının yanı sıra bakım özelliklerinden de memnun olduklarını belirtmektedir. Örneğin son gri saç trendini takip etmek isteyen birçok genç kadın Igora'nın sunduğu farklı gri ve gümüş tonlarından seçebilmiştir.
 
Igora Saç Boyası Satılan Yerler
Igora, Schwarzkopf garantisi altında sunulan bir marka olduğundan hem popüler hem de piyasada düzenli olarak bulunabilen bir üründür. Bu nedenle seçilen renklerin düzenli olarak kullanılması mümkün olmaktadır. Igora saç boyası satılan yerler arasında başı ise online platformalar ve profesyonel kuaförler gelmektedir. Özellikle güvenilir yerlerden alışveriş etmek ürünün sağlıklı koşullarda saklanmış olması ve iletilmesi açısından oldukça önemlidir. Bu şekilde üründen alınacak verim artacak yeni saç rengine duyulan memnuniyet de bununla doğru orantılı olacaktır.
 
Igora Saç Boyası Renkleri
Tam olarak söylemek gerekirse Igora saç boyası renkleri 120'den fazla çeşitte gelmektedir. Gerçeğe yakın tonların yanı sıra farklı ve çarpıcı renkler bulmak da mümkündür. Kutu üzerindeki rengi sağlamada oldukça başarılı olan marka saçın rengi ne olursa olsun saça olabildiğince zarar vermeden açma yetkinliğine sahip gibi görünmektedir. Marka sıcak kahve tonları, doğal sarılar, parlak kızıllar ile gündelik ihtiyaçları karşılarken turuncu, mavi, gümüş ve platin gibi renkler ile de trendleri yakalamaktadır. Dolayısı ile sunulan renkler her gün artmaya devam edecek gibi görünmektedir.
Benzer Ürünler