Goldwell İle Saçlar Daha Güzel

Üretmiş olduğu birbirinden farklı saç şekillendiriciler ile adından söz ettiren Goldwell markası firmamız güvencesiyle satışa sunulmaktadır. Son derece kaliteli üretim tarzından dolayı dünyanın her yerinde popüler ürünler kategorisinde ilk sıralarda bulunan Goldwell markalı saç bakım ürünleri saçın doğal bir şekilde bakımını yaparken diğer taraftan da şekillenmesini gerçekleştirmektedir.

Goldwell Jöle ve Saç Şekillendiriciler

Firmamızın saç bakım ürün portföyünde bulunan Goldwell jöle türlerinin tamamında saçları doğal bir şekilde biçimlendirecek bir formül bulunmaktadır.Goldwell’inözel olarak imal ettiği jöleler ve diğer bütün saç şekillendiricileri saçı biçimlendirirken hiçbir şekilde dökülmesine sebep olmamaktadır. Saçın içerisindeki nemi muhafaza eden şekillendiriciler sayesinde istenen sertlikte saçlar biçimlendirilebilmektedir. Saça Goldwell ürünleri ile şekil verilirken diğer taraftan da saçın bakımı doğal olarak yapılmaktadır.

Goldwell Sprey Türleri

Saç biçimlendiriciler içerisinde en pratik uygulama olarak Goldwell spreyi türleri kullanılmaktadır. Kuaförler tarafından profesyonel bir şekilde kullanılmakta olan Goldwell ürünleri bireysel kullanımlar için de uygundur. Birkaç saniye içerisinde saçın istenen şekilde muhafazasını mümkün kılan spreylerde oldukça özel bitkisel ürünlerde devreye girmektedir. Bu sayede saçın şekillenmesi ile birlikte saça hiçbir şekilde zarar vermeyen kimyasal bir üretim meydana gelmektedir.

Goldwell Saç Köpüğü Türleri

Goldwell kalitesi ile üretilmiş olan renklendirici saç köpükleri 5 dakika içerisinde saçta doğal bir görünüm oluşturmaktadır. Saçın beyazlamış olan tellerinde kapatma meydana gelirken diğer taraftan da istenen renk tonunun yakalanması için ekstra bir uğraş gerektirmemektedir. Zira beş farklı renk seçeneğinin bulunduğu Goldwell renklendirici köpük konseptinde amonyak ve saça zarar veren diğer maddeler bulunmamaktadır. Ayrıca saçın beyazlatılmasında devreye girebilen Goldwell ürünleri hiçbir şekilde hat oluşturmadan doğal bir şekilde saçta beyazlatma işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. 5 hafta kalıcılığı bulunan goldwell renklendirici köpüklerin saçta 5 dakikalık bekletilmesinden sonra çok hızlı bir şekilde sonuç alınmaktadır. Saç bakımı konusunda kendini ispatlamış olan Goldwell markasının bütün ürünleri firmamız güvencesiyle internet mağazamızda da satıştadır. İade ve değişim, kapıda ödeme, kredi kartına taksit, ücretsiz kargo gibi birçok opsiyonda kurumsal kimliğimiz altında müşterilerimize sunulmaktadır.

1