ANGEL SERAMİK AHŞAP FÖN FIRÇASI XXL (11206)
₺79,15 KDV Dahil
ENSE FIRÇASI AHŞAP UZUN İNCE SAPLI
₺23,95 KDV Dahil
LIONESSE TAHTA TARAK W80
₺9,95 KDV Dahil
ENSE FIRÇASI PUDRALI CLARIS DOĞAL
₺16,78 KDV Dahil
ENSE FIRÇASI TONY GUY
₺29,95 KDV Dahil
Tükendi
Rodeo 1022 Profesyonel Saç Fırçası
₺15,95 KDV Dahil
Tükendi
Rodeo 1018 Profesyonel Saç Fırçası
₺17,77 KDV Dahil
Tükendi
Jaguar 771 Profesyonel Sakal Tıraş Fırçası
₺29,20 KDV Dahil
Tükendi
Trina 18 Ahşap Kürek Açma Tarama Fırçası
₺35,91 KDV Dahil
Tükendi
ANGEL SERAMİK AHŞAP FÖN FIRÇASI (11204)
₺48,98 KDV Dahil
Tükendi
İRİS FIRÇASI OVAL ELEGANT SERİ 51040
₺14,00 KDV Dahil
Tükendi
Gliden Style Seramik Tarama Fırçası
₺20,95 KDV Dahil
Tükendi
Nano Absolute Bambu Açma Tarağı G016
₺25,90 KDV Dahil
Tükendi
Rodeo Professional Ecopre 3001 Saç Fön Fırçası
₺9,95 KDV Dahil
Tükendi
LIONESSE SPA BANYON LİFİ L-434
₺17,77 KDV Dahil
Tükendi
TRİNA SAÇ PENSİ 4 LÜ
₺15,95 KDV Dahil

Saç Fırçaları

Boyut ve şekil açısından büyük bir çeşitlilik gösteren saç fırçaları, her kuaförden ve güzellik salonunda bulunması gereken araçlar arasında yer alır. Islak saçları kurutma ve şekil verme sürelerini hızlandıran bu araç, düğüm olmuş ve karışmış saçların da ayrılmasını sağlar. Nebioğlu Kuaför alışveriş kalitesinde sizlerle buluşturulan ürün portföyü içerisinde, arasından seçim yapabileceğiniz birçok seçenek sunulur. Kullanım sürecini olabilecek en konforlu hale getirmek hedeflenerek tasarlanmış olan bu ürünler, hafif ergonomik yapısı ile de dikkatleri üzerlerine çekmektedir. Tutuş sırasında bu özellikleri ile büyük kolaylık sağlarlar. Eli, uzun süreli kullanımda dahi yormazlar. Kuaförler gibi gün içerisinde uzun saatler boyunca bu işlemlerin uygulandığı ortamlarda hafif bir yapıya sahip olması oldukça önemlidir. Hareket özgürlüğünü ve kolaylıkla yön verilebilir olmasını sağlayan da bu hafifliğidir.

Saç Fırçaları Seçenekleri ve Fiyatları

Ele alındığında rahat bir tutuş sağlayacak şekilde tasarlanmış olan bu araçların her bir ayrıntısı büyük bir titizlikle seçilmiştir. Fön fırçası tipindeki yuvarlak seçeneklerin yanı sıra klasik tipteki fırçalar da bulunmaktadır. Kullanım imkanları ve amaçları farklı olan bu tasarım seçenekleri arasından yapacağınız tercihi, ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi göz önünde bulundurarak kolaylıkla yapabilirsiniz. Saçlar arasında nazikçe dolaştırıldığında düğümlerin ve karışan saçların açılmasını sağlayan saç fırçaları, harika sonuçlar yaratır. Tararken saçları kökünden çekmediğinden yıpratmadan etki eder. Saça ısıl işlem uygularken tutamlar halinde bu işlemin uygulanmasını sağlar. Saça sıcaklık uygulanırken ısının ellere veya herhangi bir cilde değmesini engeller. Bu şekilde her türlü olası kazanın önüne geçer. Ahşap gövdeye sahip olan fırçalar, ısıya dayanıklı özellik gösterir. Çoğu fırçadaki tarama işlemini gerçekleştiren kısımları, plastik ve naylon kıl karışımından oluşur.

Saç Fırçaları Tipleri

Ense fırçası, saç kesimlerinden sonra ense ve omuz çevresinde kalan saçların alınması konusunda yardımcı olan bir araçtır. Hem kuaförlerde hem de berberlerde bulunması gereken fırça tiplerinden birisidir. Nebioğlu Kuaför farkıyla sunulan geniş ürün yelpazesinde bu fırça da dahil olmak üzere birçok tasarım tipi yer almaktadır. Saç fırçaları, profesyonel ve bireysel kullanım için uygun tasarımlara sahiptir. Saçlara her türlü şekli verirken yardımcı bir araç olarak kullanılabilirler. Tarağın rengi ve büyüklüğü gibi estetik özelliklerin yanı sıra taramayı sağlayan kıllarının sıklığı, kalınlığı, genişliği gibi teknik özellikleri açısından sunulan alternatifler de bulunmaktadır. Kullanım amacınızı ve elde etmek istediğiniz deneyimi göz önünde bulundurarak bu kapsamlı ürün portföyü içerisinden tercihinizi yapabilirsiniz.