Davines Şampuan İle Tanışmaya Hazır Mısınız?


Davines markası serüvenine 1983 yılında İtalya Parma'da bir laboratuvar olarak başlayışı ile diğer pek çok markadan ayrılır bir niteliğe sahiptir. Bollatilerce kurulan bu laboratuvar başlangıçta dünya pazarında prestij sahibi kozmetik markaları için üstün kaliteli saç bakım malzemeleri geliştirmiş ve üretmiştir. 1993 yılı itibari ile laboratuvar bir marka kimliği kazanarak Davines adı ile kozmetik piyasasında yer edinmiş ve Davines şampuan, bakım serumu, boya gibi profesyonel saç bakım ve değişim ürünleri geliştirmiştir. Davines bir İtalyan markası olarak, üretildiği kültüre ait nitelikleri taşıyan, kuaförlere, güzellik ve bakım merkezlerine yönelik ürünler üretmektedir. Davines markası çevre bilinci ile doğa dostu enerjiler kullanarak ürünlerini üretmekte ve ürünlerini geri dönüşümlü ambalajlarda pazarlamaktadır.

Davines Şampuan Kullananlar Memnun Kalıyor:Saç bakımında profesyonel bir marka olan Davines , tüm saç sorunlarına yönelik ürünler ile kullanıcıları ile buluşmaktadır. Yıpranmış saçlardan dökülen saçlara, saç kırığı sorunundan kepeğe her kullanıcı talebine uygun ürünler ile Davines şampuan kullananlar memnun olduklarını söylüyor. Davines şampuan profesyonel diğer şampuanların ağırlaşma sorunu ve günlük kullanıma uygun olmama sorunu gibi problemlerin ötesindedir. Saçlarda ağırlık yapmayan formülü ve günlük kullanıma uygunoluşu ileDavines şampuan kullananlar için oldukça avantajlı bir üründür.

Davines Şampuan İçeriği:Davines şampuan içeriği ürünlerin fonksiyonlarına göre değişiklik göstermektedir. Farklı saç tipleri ve saç sorunlarına yönelik farklı formüller geliştirilmektedir. Natural Tech, EssentialHairCare, Alchemic ve OI gibi serilerin içerikleri de işlevleri gibi farklılaşmaktadır. Davines şampuan içeriği sülfat ve paraben barındırmaz. Bu sebeple saçı yıpratmaz. Şampuan serilerinin yanı sıra Davinessüt proteinleri içeren saç boyası serileri de üretmektedir.

Davines Nounou Şampuan:

Davinesnounou şampuansaçlarıonarıcı ve güçlendirici etkili bir şampuandır. DavinesNouNouŞampuan ısı ve boya işlemlerine maruz kalarak tahrip olmuş saçları onarmaya yardımcı olur. Kırılmış ve sönük görünümlü saçlara hacim kazandırır. Şampuanın pH değeri 5,0 olup cilt dostudur. Günlük kullanıma elverişlidir. DavinesNounou şampuanın içeriğinde kestane sütü, pirinç proteini ve hidrokeratin bulunur.

Kuru ve Yıpranmış Saçlar için Keratin Mucizesi Serumu 
₺315,00KDV Dahil